کالَندز بِلاگ

۲ اشتباهی که شما را پیر نشان می دهد

0

همه ما این کارها را انجام داده ایم. همه ما در دوره ای در انجام قوانین مد کوتاهی کرده ایم و چیزهایی که نباید را پوشیده ایم. برای همه اتفاق می افتد اما ما اینجا هستیم تا قوانینی تصویب کنیم که شما هرگز این جنایات مد را در حق خود انجام ندهید زیرا آنها به طور جدی شما را پیر نشان می دهند. با ما باشید تا ببینید چگونه با رعایت چند نکته ساده در لباس پوشیدن می توانید خود را از شر پیری زودرس نجات دهید.

۱- پوشیدن لباسی که اندازه شما نیست

لباس های بیش از حد تنگ و کوتاه مثل دامن یا شلوارک کوتاه و همچنین لباس های بیش از حد گشاد مثل شلوارهای شل و ول و بلوزهای سایز بزرگ، لباسهایی هستند که شما را شلخته نشان می دهند. شلخته لباس پوشیدن شما را مسن جلوه می دهد زیرا اینطور به نظر می رسد که شما اهمیتی برای خود قائل نیستید. در جامعه معمولاً کسانی که سن و سالی از آنها گذشته نسبت به ظاهرشان بی اهمیتند و بالعکس دختران جوان و سرزنده حسابی به خود می رسند. هرچند این در مورد همه صدق نمی کند اما نگاه عمومی در مورد افراد شلخته چنین است.

چند نفر از شما هنوز معتقد است که با پنهان شدن در لباس های بزرگ، کوچکتر به نظر می رسد؟ ما به شما قول می دهیم که اینطور نیست. این یک تصور غلط است و با این کار نه تنها ایرادهای اندامتان پنهان نمی شود بلکه دارید بزرگترین اشتباه زندگی تان را مرتکب می شوید. این نوع لباس پوشیدن می تواند نشان دهنده عدم اعتماد به نفس نیز باشد پس به طور جدی از آن پرهیز کنید.

۲- پوشیدن مدهای قدیمی یا مد مناسب برای جوان ها

فوق العاده سالخورده می شوید. در واقع این اشتباه ممکن است بدترین اشتباهی باشد که انجام می دهید. در همین لحظه نمونه های زیادی از لباس های از مد افتاده را می توانید دور بریزید. کافیست در کمدتان را باز کنید و تصمیم بگیرید. بعد با دست و دلبازی تمام لباس های دمده را دور بریزید. به همین راحتی.

برای شروع می توانید از این لباس ها شروع کنید:

  • شلوارهای میدی
  • دامن های بلند (که منظور دامن های ماکسی نیستند. این دو با یکدیگر تفاوت دارند.)
  • کفش با پاشنه و لژ بسیار بلند (نه پاشنه های معمولی، منظور پاشنه های اغراق شده است.)

همچنین مدهایی که برای سن شما زیادی جوان باشند:

  • تی شرت های تایپوگرافی (که پیام و نوشته روی آنها به چشم می خورد.)
  • لگ ها
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.