کالَندز بِلاگ

چگونه با ۵ روش ساده خوشتیپ تر شوید؟

0

خواه شما صرفاً یک علاقه مند به مد مردانه باشید یا به طور وسواس گونه ای دنباله رو آن باشید، احتمال آن وجود دارد که حداقل یک حساب کاربری در رسانه های اجتماعی  داشته باشید که به طور مرتب تبلیغات مد روز و یا مجموعه هایی که در آینده قرار است وارد بازار شوند را به شما یادآوری می کنند. البته همه این یادآوری ها به علاقه افراد مربوط نشده و لزوماً هم به خرید منتهی نمی شود اما بدون شک تعدادی از آنها شما را وسوسه می کنند که حساب بانکی خود را چک کنید تا بدانید قادر به خرید یک جفت کفش ورزشی یا یک پیراهن جدید هستید یا خیر. همه ما خیلی دوست داریم این تبلیغات را نادیده بگیریم تا وقتی که مبلغ یارانه ها انقدر ناچیز و پرداخت حقوق ها به جای روزانه، ماهیانه است اما همگی می دانیم این امر به ندرت اتفاق می افتد و ما از جان و دل این اجناس دوست داشتنی را می خواهیم. با این حال اگر نمی توانید این لباس ها را به چنگ بیاورید امیدتان را از دست ندهید. هنوز راه هایی وجود دارد که شما با انجام دادنش بتوانید تیپ فعلی تان را چندین درجه تغییر دهید. ما چند راه ساده برای ارتقا تیپ و استایل شما داریم بدون آنکه مبلغ کلانی از جیبتان برود. این راهکارها قطعاً شیوه جدیدی در زندگی پیش پای تان می گذارد.

۱- یک خیاط خوب پیدا کنید

پیدا کردن یک خیاط ماهر بسیار سودمند است. کسی که حسابی کارش را بلد باشد. چه کوتاه کردن یک شلوار جین قدیمی باشد چه ترمیم و دستکاری یک دست کت و شلوار، خوب است که شما بهترینش را پیدا کنید تا مجبور نباشید هر بار لباسهایتان را دور بیندازید. در این صورت شما می توانید تعدادی از لباسهایتان را هر چه قدر هم قدیمی باشند نگهدارید، دستی به سر و رویش بکشید و مجدداً از آنها استفاده کنید.

۲- برای خرید شلوار جین خسیس نباشید

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که شلوار جین کاغذی شان را پس از هربار پوشیدن می شویند؟ اگر چنین وسواسی دارید وقتش رسیده که کمی پول جمع کنید و شلواری بخرید که بتواند تا این حد به شما خدمت کند. به جای اینکه هر سال شلوار جین های معمولی بخرید، یک جین درست و حسابی از یک برند خوب بخرید که تا مدتها سالم و باکلاس به نظر برسد.

۳- روی لباس های ساده سرمایه گذاری کنید

شما احتمالاً شنیده اید که آدم های شیک  معمولاً لباسهای استثنایی به تن می کنند اما یک کمد لباس خوب همیشه با لباس های ساده پر شده است. مثل تی شرت سفید ساده یقه گرد، پولیور بافت سرمه ای و سوئیشرت خاکستری. اینگونه لباسها از آن جهت مفیدند که شما می توانید هم در استایل رسمی و هم غیر رسمی از آنها استفاده کنید.

۴- هنگام خرید یک کت زمستانی به کارایی آن فکر کنید

در حال حاضر احتمالاً لباس زمستانی خود را خریداری کرده اید اما شاید ندانید منظور از کارایی چیست. یک پالتو قرمز رنگ، ممکن است جلوه خاصی داشته باشد و عالی به نظر برسد اما شاید ست کردن آن با دیگر لباس های داخل کمدتان خیلی سخت تر از یک پالتو مشکی یا سرمه ای باشد. به طور کلی خرید لباس های زمستانی ارزان نیست بنابراین شما باید کاربردی ترینشان را خریداری کنید.

۵- از اکسسوری مطابق با لباستان استفاده کنید

اکسسوری می تواند یک راه عالی برای جلوه بخشیدن به یک دست لباس ارزان قیمت باشد اما گاهی ممکن است نتیجه عکس بدهد و اینطور به نظر نرسد. اگر شک دارید چه مدلی انتخاب کنید، یک طرح ساده بخرید. یک ساعت کلاسیک می تواند جذابیت خاصی به یک دست لباس معمولی ببخشد همانطور که یک ساعت اسپرت با بند راه راه قرمز هماهنگی بیشتری با یک تیپ غیر رسمی دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.