کالَندز بِلاگ

شایعه: بازی PUBG رایگان خواهد شد

0

بازی PUBG که یکی از عناوین بتل رویال محبوب و پر طرفدار است در سال 2017 روی پلتفرم استیم و سپس برای کنسول‌های نسل هشتم عرضه شد. اما به تازگی شایعات جدیدی پیرامون این بازی مطرح شده‌اند که به رایگان شدن آن اشاره می‌کنند. یکی از اینسایدرهای مطرح برای اولین بار به رایگان شدن بازی PUBG در حساب شبکه اجتماعی توییرش اشاره کرده است.

 

 

با توجه به این توییت، در ماه آینده بازی PUBG نسخه بتای رایگان این بازی به زودی منتشر شده و مورد ارزیابی قرار می‌‌گیرد. این کاربر همنچنین اعلام کرد که استودیو PUBG Corporation درسال ۲۰۱۹ این بازی را به صورت آزمایشی رایگان کرده بود اما نتوانست پاسخ‌های مورد نیاز خود را دریافت کند.

 

 

تمام رقبای این عنوان بتل رویال از جمله بازی Fortnite،‌ بازی Warzone و بازی Apex Legends از مهم‌ترین عناوین رایگان به شمار می‌روند  و برنامه استودیو PUBG Corporation برای رایگان کردن این بازی، حرکتی منطقی به نظر می‌رسد. حقیقت این است که استقبال مخاطب‌ها از بازی PUBG در حال کم‌رنگ شدن است و باید دید که این عنوان بتل رویال هم مانند سایر رقبایش رایگان خواهد شد یا نه. با این همه نمی‌توان به شایعات منتشر شده به عنوان خبرهایی موثق نگاه کرد.
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.