کالَندز بِلاگ

شایعه: بازی Horizon Forbidden West در سال 2021 منتشر نخواهد شد

0

آنتون لوگوینوف (Anton Logvinov)، فردی که خبر انتشار بازی Horizon Zero Dawn روی رایانه‌های شخصی را زودتر از موعد لو داده بود، حدود پنج ماه پیش احتمال تاخیر در انتشار بازی Horizon Forbidden West تا سال 2022 را مطرح کرده بود. با وجود این که کمپانی سونی و استودیو Guerrilla Games با نمایش تریلر گیم‌پلی این بازی، خبر از پیشروی روند توسعه این بازی طبق برنامه‌های سازندگان داده بودند، اما هیچ تاریخ انتشار دقیقی برای آن مشخص نکردند. 

 

شایعات جدیدی که پیرامون این بازی در حال انتشار هستند، به احتمال اعلام خبر تاخیر این بازی در رویداد State of Play ماه سپتامبر اشاره می‌کنند. جف گراب (Jeff Grubb) در آخرین صحبت‌های خود درباره بازی Horizon Forbidden West، اعلام کرد که (بر اساس اطلاعاتی که از منابع داخلی به دست او رسیده) با توجه به َشرایط حال حاضر این بازی، احتمال این که انتشار آن تا سال 2022 با تاخیر مواجه شود، وجود دارد.

 

با وجود شیوع ویروس کرونا و سخت شدن پروسه توسعه بازی‌ها، استودیو Guerrilla Games تمام تلاش خود را برای توسعه طبق برنامه بازی Horizon Forbidden West انجام داده است و حتی روند موشن کپچر این بازی را هم طبق برنامه پیش برده است. به هر صورت زمان زیادی تا برگزاری رویداد State of Play و مشخص شدن صحت ادعاهای جدید جف گراب باقی نمانده است.
طبق اعلام قبلی استودیو Guerrilla Games، بازی Horizon Forbidden West تا پایان سال 2021 برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.