کالَندز بِلاگ

انتشار بازی Crimson Desert با تاخیر مواجه شد

0

استودیو کره‌ای Pearl Abyss که عموما به خاطر ساخت بازی Black Desert شناخته می‌شود، خبر تاخیر تاریخ انتشار بازی Crimson Desert را به صورت رسمی اعلام کرد. این استودیو، دلایل تاخیر در انتشار این بازی را نیاز تیم سازنده به زمان بیشتر برای توسعه و تاثیرات منفی شیوع ویروس کرونا عنوان کرد.

اعلامیه رسمی استودیو Pearl Abyss درباره تاخیر این بازی به شرح زیر است:

« بازخورد‌هایی که پس از نمایش سال گذشته تریلر گیم‌پلی بازی Crimson Desert از سوی جامعه طرفداران‌مان دریافت کردیم، انرژی مثبت بسیار زیادی را به تیم سازنده منتقل کرد. ما می‌خواهیم در ابتدا به‌خاطر این حمایت فوق العاده از رونمایی بازی، از شما تشکر کنیم.
ما در حال حاضر به سختی روی توسعه بازی Crimson Desert کار می‌کنیم. این بازی با افزایش ماجراجویی‌ها و تجارب جدید به سرعت در حال گسترش است. هرچند ما تصمیم گرفتیم که برای افزودن ایده‌های بیشتر و خلق یک تجربه عمیق‌تر و غنی برای بازیکنان، زمان بیشتری را به توسعه این بازی اختصاص دهیم. به همین دلیل، برای خلق بهترین تجربه ممکن برای بازیکنان، و اطمینان از سلامت و امنیت تمامی افراد دخیل در ساخت این بازی، تصمیم گرفتیم که تاریخ انتشار بازی Crimson Desert را تغییر دهیم. در آینده اطلاعات بیشتری در این باره منتشر خواهیم کرد.
از شما به‌خاطر حمایت همیشگی‌تان متشکریم. برای شما و نزدیکان‌تان آرزوی سلامتی می‌کنیم و با جدیت روی توسعه بازی تمرکز می‌کنیم تا به زودی با شما در Pywel (قاره بزرگ بازی Crimson Desert) دیدار کنیم.»

 

بازی Crimson Desert یک عنوان MMORPG است که عناصر بازی‌های داستان محور تک‌ نفره را با مکانیک‌های بازی‌های آنلاین چند نفره ترکیب می‌کند. این بازی برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس در دست توسعه قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.