کالَندز بِلاگ

بازی State of Decay 3 از موتور Unreal Engine 5 استفاده می کند

0

از بازی BioShock 4 گرفته تا بازی Dragon Quest 12: The Flames of Fate، تا به حال شاهد چندین بازی بزرگ آ بوده‌ایم که استفاده آن‌ها از موتور بازی‌سازی Unreal Engine 5 به طور رسمی تایید شده است. در همین حین، چند استودیوی فرست پارتی هم تایید کرده‌اند که برای بازی‌های آتی خود از این موتور بازی‌سازی جدید استفاده خواهند کرد. فقط با نگاه کردن به شرکت مایکروسافت می‌بینیم که استودیو The Coalition، استودیو Ninja Theory و استودیو InXile Entertainment به استفاده از موتور Unreal Engine 5 روی آورده‌اند و به نظر اکنون استودیو دیگری هم به آن‌ها پیوسته است.

استودیوی Unreal Labs به تازگی آگهی شغلی‌ای برای یک مهندس صدا منتشر کرده و در این آگهی ذکر می‌کند که آن‌ها از موتور Unreal Engine 5 برای توسعه بازی State of Decay 3 استفاده خواهند کرد. در لیست وظایف این آگهی می‌خوانیم: «همکاری با مهندس صدای فنی برای اعمال کردن صدا از طریق سیستم Blueprints (موتور Unreal Engine 5)»

هنگامی که بازی State of Decay 3 سال گذشته برای ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه شخصی معرفی شد، تایید شد که این بازی در مراحل ابتدایی توسعه خود قرار دارد، پس حداقل چند سالی تا انتشار این بازی باقی مانده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.