کالَندز بِلاگ

جزئیات بروزرسانی جدید پلی استیشن 5 منتشر شد

0

نسخه جدید فریمور پلی استیشن 5 اکنون وارد مرحله آزمایشی (بتا) شده است و به نظر می‌رسد که این بروزرسانی تغییرات و بهبودهای مهمی را شامل می‌شود. یکی از این موارد قابلیت مورد انتظار استفاده از حافظه SSD جانبی است. علاوه بر این بهبودهای زیادی در سراسر سیستم‌عامل ایجاد می‌شود.

جزئیات این بروزرسانی در صفحه مربوط آن به صورت کامل توسط توسعه‌دهندگان سونی نوشته شده است که در میان آن‌ها شاهد تغییرات کوچک اما تاثیرگذاری در حالت Create هستیم. برای مثال اکنون می‌توانید علامتی که هنگام گرفتن اسکرین‌شات روی صفحه نشان داده می‌شود را غیرفعال کنید. از این طریق می‌توانید چندین اسکرین‌شات پی‌درپی بگیرید.

همچنین هنگام ضبط ویدئو، نشانگر زمان که در پایین صفحه قرار می‌گیرد پس از سه ثانیه محو می‌شود و هنگامی که نیاز باشد دوباره روی صفحه نمایان می‌شود. سونی همچنین چند بازه زمانی دیگر برای مدت زمان ضبط ویدئوها اضافه کرده است. لازم به ذکر است که چندین فونت جدید به بخش ویرایش اسکرین‌شات‌ها افزوده شده‌اند و بازیکنان اکنون می‌توانند متن اسکرین‌شات‌های خود را با فونت‌های بیشتری شخصی‌سازی کنند.

و نهایتا، سونی امکان حذف صداهای مختلف را هنگام استریم کردن در این بروزرسانی اضافه کرده است. برای مثال بازیکنان می‌توانند در زمان دلخواه صدای میکروفون یا صدای هم‌تیمی‌های خود را غیرفعال و از صدای استریم حذف کنند.

نظر شما درباره تغییرات ایجاد شده در بروزسانی جدید پلی استیشن 5 چیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.