کالَندز بِلاگ

اطلاعات جدیدی از بازی Ghost of Tsushima: Director’s Cut منتشر شد

0

زمان زیادی تا انتشار بازی Ghost of Tsushima: Director’s Cut برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 نمانده است و با نزدیک شدن به انتشار این بازی، اخبار و اطلاعات بیشتری از آن منتشر می‌شود.
 محتوای جدید جزیره Iki که قرار است در این نسخه به بازی Ghost of Tsushima اضافه شود در هر دو نسخه نسل هشتمی و نسل نهمی بازی وجود دارد، اما کاربران پلی استیشن 5 از ویژگی‌های جدید بیشتری نسبت به پلی استیشن 4 بهره‌مند خواهند شد. این قابلیت‌ها شامل هماهنگی صدا و لب شخصیت‌ها برای زبان ژاپنی، پشتیبانی کامل از قابلیت‌های کنترلر دوال سنس، بهبود صدای سه بعدی، کاهش زمان بارگذاری مراحل و حالت وضوح تصویر 4K با 60 فریم بر ثانیه، می‌شوند. 

نحوه قیمت گذاری این بازی برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 انتقادات زیادی را در پی داشته است، اما سازندگان در مصاحبه‌های اخیر خود دلایل انتخاب این نحوه قیمت گذاری و در دسترس نبودن برخی از ویژگی‌های بازی Ghost of Tsushima: Director’s Cut برای کاربران پلی استیشن 4 را بیان کرده‌اند.

 

طبق گفته‌های جیسون کانل (Jason Connel)، کارگردان هنری بازی، قابلیت‌های اختصاصی پلی استیشن 5 فقط نمونه بهبود یافته قابلیت‌های اصلی بازی نیستند. این ویژگی‌ها بخش اصلی محتوای جزیره Iki هستند و استودیو سازنده قصد جداسازی محتوای بازی اصلی و جزیره Iki را نداشته است. وی در این باره گفت:

«موضوعی که مخاطبان ما می‌خواهند بدانند، دلیل وجود ویژگی‌های اختصاصی در نسخه پلی استیشن 5 است. ما تنها روی یک بهبود سخت افزاری کار نکرده‌ایم و این ویژگی‌های جدید در بازی اصلی و محتوای جزیره Iki در هم تنیده شده‌اند و به شدت به هم وابسته‌اند. به همین دلیل ما هرگز این ویژگی‌های جدید را از دیگر بخش‌های بازی جدا نکردیم و می‌خواستیم که هر دو بخش بازی با یکدیگر در ارتباط باشند. دلیل اصلی این تصمیم همین بود.»

محتوای داستانی جزیره Iki بدون این قابلیت‌های جدید روی پلی استیشن 4 در دسترس خواهد بود و از این نظر هیچ تفاوتی با نسخه پلی استیشن 5 نخواهد داشت. بازی Ghost of Tsushima: Director’s Cut در روز 20 آگوست (29 مرداد) برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. 
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.