کالَندز بِلاگ

مارک سرنی بهترین حافظه SSD سازگار با پلی استیشن 5 را معرفی کرد

0

زمانی که آپدیت بتا فریم‌ور کنسول پلی استیشن ۵ در دسترس قرار بگیرد، اجازه استفاده از حافظه‌ SSD روی پلی استیشن 5 به کاربران این آپدیت داده خواهد شد. با انتشار ویژگی‌های مورد نیاز حافظه SSD مورد استفاده در کنسول پلی استیشن ۵، سازندگان حافظه‌های جانبی، مخصوصا شرکت Seagate و Western Digital محصولات خود، که با این کنسول سازگاری دارند، را معرفی کردند. 

 

به تازگی ظراح ارشد تیم معماری داخلی کنسول پلی استیشن 5، مارک سرنی (Mark Cerny)، در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد که از بین حافظه‌های SSD معرفی شده برای این کنسول، حافظه SSD مدل WD_BLACK SN850 NVMe ساخت شرکت Western Digital را پیشنهاد می‌کند.

 

 

چیزی که از یک حافظه‌ SSD نمی‌توان انتظار داشت،‌ ارزان بودن است که SSDهای شرکت Western Digital هم از این قضیه مستثنا نیست. این حافظه SSD در سه نسخه ۵۰۰ گیگابایتی با قیمت ۱۴۹.۹۹ دلار،  یک ترابایتی با قیمت ۲۹۹.۹۹ دلار و نسخه ۲ ترابایتی با قمیمتی معادل ۵۲۹.۹۹ دلار، قابل خریداری است. با توجه به تایید این حافظه SSD از طرف مارک سرنی، به نظر می‌رسد که این حافظه SSD برای کسانی که قصد ارتقا کنسول پلی استیشن 5 خود را دارند، می‌تواند گزینه مناسبی باشد.    
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.