کالَندز بِلاگ

شایعه: بازی Halo Infinite بیش از یک بخش داستانی دارد

0

بازی Halo Infinite یکی از عناوین مورد انتظار مایکروسافت است که اواخر این سال میلادی عرضه می‌شود. اکنون برخی بازیکنان در وبسایت رسمی مجموعه بازی Halo متوجه نکته‌ای شده‌اند که احتمالا اشاره به چندین بخش داستانی مختلف در بازی Halo Infinite دارد.

این مسئله توسط صفحه توییتر Xbox News از طریق تصویری به عموم به اشتراک گذاشته شده است. مطابق این تصویر، در منوی شبکه مخصوص بازی Halo Infinite تحت عنوان Waypoint، احتمالا به وجود بیش از یک بخش داستانی در این بازی اشاره شده است. زیرا که در این منو، موردی که بازیکنان را به اطلاعات بخش داستانی بازی انتقال می‌دهد با نماد جمع نوشته شده است: «بخش‌های داستانی» یا Campaings.

البته که ممکن است این مسئله صرفا یک اشتباه یا بی‌دقتی از سوی طراحان وبسایت باشد، هرچند تا کنون بیانیه‌ای از سوی استودیو 343 Industries در این باره منتشر نشده است و همچنان مشخص نیست که وجود بیش از یک بخش داستانی حقیقت دارد یا خیر.

 

استودیو 343 Industries در گذشته نیز به انتشار بسته‌های گسترش‌دهنده داستان بازی Halo Infinite پس از عرضه خود بازی اشاره کرده است. شاید دلیل به کار بردن این نام به صورت جمع، بخش‌های داستانی بیشتری که در آینده بازی افزوده می‌شوند باشد. برخی دیگر گمان می‌کنند که بازی Halo Infinite رویه‌ای مشابه بازی Destiny را طی خواهد کرد. به طوری که با گذشت چند سال پس از انتشار بازی نیز داستان آن ادامه پیدا کند. بازی Halo Infinite علاوه بر بخش داستانی تک‌نفره، یک بخش چندنفره رایگان نیز دارد که در آن نیز داستان به خصوصی روایت می‌شود.

 

در حال حاضر تاریخ انتشار دقیقی برای بازی Halo Infinite تایید نشده است. مطابق برخی شایعات این بازی در ماه نوامبر (آبان یا آذر) منتشر می‌شود که با توجه به حجم زیاد بازی‌هایی که در این ماه منتشر می‌شوند، چندان خارج از انتظار نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.