کالَندز بِلاگ

شایعه: استودیو InXile در حال ساخت یک بازی جدید است

0

استودیو InXile یکی از استودیوهای قدیمی و با سابقه در زمینه توسعه بازی‌های نقش آفرینی محسوب می‌شود و اخیر با انتشار بازی Wasteland 3 بار دیگر توانایی‌های خود را در ساخت بازی‌های نقش آفرینی باکیفیت ثابت کرده است.

طبق گفته‌های منابع نزدیک به کمپانی مایکروسافت، استودیو InXile در حال توسعه یک عنوان کاملا جدید است. جز کوردن (Jez Corden) درباره شایعات مربوط به پروژه بعدی این استودیو گفت: 

«نمی‌خواهم اطلاعات زیادی لو بدهم. این بازی در حال حاضر با نام Project Colbolt شناخته می‌شود. ظاهرا این بازی یک نقش آفرینی اول شخص در دنیایی سایبرپانکی است. من از این که توسعه Project Colbolt تا چه مرحله‌ای پیش رفته است بی اطلاع هستم. ممکن است سال‌ها تا انتشار آن فاصله داشته باشیم.»
 

 

برخلاف جف گروب (Jeff Grubb) که پیش از این احتمال عرضه این بازی تا سال 2023 را مطرح کرده بود، کوردن هیچ تاریخ انتشار تقریبی برای این بازی مشخص نکرد.
برایان فارگو (Bryan Fargo)، رئیس استودیو InXile، در سال 1983 استودیو Interplay را راه اندازی کرد و با توسعه عناوینی مانند بازی Wasteland، دو قسمت اول بازی Fallout و انتشار دو قسمت اول بازی Baldur’s Gate، یکی از مهم‌ترین افراد صنعت بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود.

استودیو InXile در سال 2018 توسط مایکروسافت خریداری شده است و به همین دلیل بازی بعدی این استودیو در انحصار رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس باکس خواهد بود.
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.