کالَندز بِلاگ

بازی جدید کمپانی 2K Games به زودی معرفی خواهد شد

0

کمپانی Take Two، شرکت مادر و صاحب کمپانی 2k Games اعلام کرده در آگوست سال ۲۰۲۱ یک بازی جدید از این شرکت معرفی‌ خواهد شد. کمپانی Take Two اعلام نکرده که کدام استودیو از کمپانی 2K Games این بازی را تولید خواهد کرد، اما اعلام کرده که زمان عرضه این بازی جدید، احتمالا ماه مارس ۲۰۲۲ خواهد بود.

 

شایعاتی وجود دارد که طبق آن‌ها می‌توان حدس زد بازی جدید کمپانی 2K Games عنوانی شبیه به بازی XCOM 2 اما براساس شخصیت‌های مارول  است که طبق شایعات، برای مدتی در دست توسعه بوده است. پروژه‌ای که، بسته به گزارشات، همه انتظار حضورش را در رویداد E3 داشتند. صحبت‌های گفته شده درباره این بازی فقط در حد اشاره‌هایی به آن بوده است. پس می‌توان گفت که زمان آن رسیده که کمپانی 2K Games از آن پرده برداری کند.

 

پس از اینکه استودیو Firaxis بازی Chimera Squad را پس از بازی XCOM 2 عرضه و کار ساخت DLC های آن را به اتمام رساند،‌ صحبتی از پروژه جدید این تیم به میان نیامده است و دور از انتظار نیست که جدیدترین بازی این استودیو، در ماه جاری معرفی شود.

 

همچنین این احتمال می‌رود که کمپانی 2K Games عنوان جدیدی استودیو Hanger 13 سازنده بازی Mafia 3 که فعلا با نام Codename : Volt شناخته می‌شود را رونمایی کند. گفته می‌شود این عنوان شباهت‌های زیادی به سری Saint Row دارد و عناصر بسیاری از آثار لاوکرافت را می‌توان در آن یافت. درباره اینکه این بازی چه زمانی معرفی می‌شود، می‌توان گفت که رویداد Gamescom در اواخر ماه آگوست برگزار می‌شود و می‌تواند موقعیت خوبی برای معرفی این بازی جدید باشد. مگر اینکه کمپانی 2K Games برنامه‌های دیگری، همچون یک رونمایی اختصاصی، را مد نظر داشته باشد.

 

قبل از این عنوان جدید، کمپانی Take Two اعلام کرده بود که بازی Tiny Tina’s Wonderlands از استودیو GearBox در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد. همچنین کمپانی Take Two عناوین دیگری درست دست ساخت دارد که هنوز چیزی درباره آن‌ها منتشر نشده اما به محض اطلاع از آن‌ها، اخبار آن‌را در اختیارتان قرار می‌دهیم.
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.