کالَندز بِلاگ

بازی های ماه آگوست ۲۰۲۱ سرویس PS Now معرفی شدند

0

این روز‌ها به عقیده خیلی‌ها، زمین رقابت در صنعت بازی‌های ویدئویی از عرضه عناوین انحصاری به دردسترس قرار دادن سرویس‌های استریم و اشتراک بازی‌ها، تغییر پیدا کرده است. استارت نخست این تغییر در ابتدا توسط مایکروسافت و با سرویس گیم پس زده شد. سرویسی که ماه به ماه بزرگ‌تر از قبل می‌شود و این روند به نظر می‌رسد مایکروسافت قرار نیست ضربه‌ای به این روند وارد کند. در طرف مقابل، سونی نیز برای رقابت در این میدان جدید، بیشتر از قبل روی سرویسسرویس PS Now تمرکز کرده است و طی ماه‌های اخیر، با دردسترس قرار دادن عناوین جدید توانسته حال و هوای جدیدی را به این سرویس ببخشد.

طبق روال این چند ماه، سونی لیستی از بازی‌هایی که قرار است در ماه اوت ۲۰۲۱ میلادی به سرویس PS Now اضافه شوند را منتشر کرده است. لیستی که در آن می‌توان عناوین و آثار جذابی را دید.

بازی‌هایی که از ماه میلادی جاری روی سرویس سرویس PS Now دردسترس قرار می‌گیرند عبارتند از: بازی NieR: Automata، بازی Ghostrunner و بازی Undertale. به طور حتم گل سرسبد این لیست، بازی NieR: Automata است که به گفته سونی تا تاریخ یک نوامبر (10 آبان) روی سرویس یاد شده دردسترس مخاطبین خواهد بود. البته سونی هنوز اطلاعاتی از تاریخ برداشته شدن دو اثر دیگر از سرویس PS Now نداده است.

بازی NieR: Automata جزو آثار موفقی است که در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شد و توانسته به فروش بیش از شش میلیون نسخه‌ای (دیجیتال) در سراسر جهان دست پیدا کند. در طرفی دیگر، ما در لیست بازی‌های ماه آگوست، یک اثر جدید به نام بازی Ghostrunner را می‌توانیم مشاهده کنید. عنوانی که دوربین اول شخص دارد و روایت جذابی از یک شورش برای رسیدن به آزادی است. این بازی بیشتر از هر چیزی گیم‌پلی جذابی را دارا است که این موضوع بی‌ربط به سرعت بالای ضربات و مبارزات نیست.

در آخر هم نام بازی Undertale به چشم می‌آید. اثری که خیلی‌ها آن را جزو بهترین بازی‌های نقش آفرینی چند سال اخیر معرفی می‌کنند. در این بازی عواقب هر کاری، باعث تغییر خط داستانی می‌شود. از این رو تصمیماتی که در طول روند داستان بازی می‌گیرید، بسیار مهم‌تر از چیزی است که فکرش را می‌کنید.

هر سه بازی یاد شده همین حالا روی سرویس PS Now دردسترس هستند. سرویسی که گنجینه‌ای نفیس از چند صد بازی جذاب است که تنها با پرداخت مبلغی به ارزش ۱۰ دلار می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.