کالَندز بِلاگ

شایعه: تصویر جدیدی از فصل پنجم بازی Warzone لو رفت

0

هنوز تاریخ انتشار دقیق فصل پنج بازی Warzone مشخص نشده اما با توجه تاریخ پایان بتل پس فصل چهار در روز 12 آگوست (21 مرداد)، به احتمال زیاد این فصل در اواسط هفته آینده به اتمام می‌رسد و فصل بعدی آغاز خواهد شد.

مانند تمامی فصل‌های گذشته، بتل پس مخصوص این فصل هم به همراه آیتم‌های تزئینی مختلف در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت و بازیکنان می‌توانند انتظار داشته باشند که (احتمالا) در اولین روزهای انتشار این فصل، بازی Call of Duty: Vanguard هم از طریق یک رویداد مخصوص در بازی Warzone، معرفی شود.

 

اخیرا تصویر جدیدی منتصب به فصل پنج بازی Warzone در فضای مجازی منتشر شده است که البته لیکرهای نسبتا معتبری مانند CallofDutyLeakz اصالت آن را تایید نکرده‌اند. این تصویر علاوه بر ظاهر اپراتور جدید این بازی، احتمال اضافه شدن سلاح Tec-9 SMG را هم مطرح می‌کند. سلاحی که پیش از این هرگز در هیچ یک از عناوین مجموعه Call of Duty وجود نداشته است. اضافه شدن این سلاح، با توجه به آغاز تولید آن در سال 1984، کاملا با خط داستانی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War هم‌خوانی دارد. احتمال این که سازندگان  در ابتدا این سلاح را با قدرت بیش از حد در بازی قرار دهند و بعد از مدتی آن را تضعیف کنند هم بسیار بالاست. اتفاقی که تقریبا برای تمامی سلاح‌های جدید فصول قبلی رخ داده است و به نظر می‌رسد سازندگان از قصد چنین تصمیماتی درباره اسلحه جدید هر فصل می‌گیرند.
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.