کالَندز بِلاگ

بازی Ori: The Collection برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

0

جادوی استودیو Moon Studios در سری بازی Ori، به زودی به کنسول نینتندو سوییچ هم راه پیدا خواهد کرد. بازی Ori: The Collection در تاریخ 20 مهر برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود. این بسته شامل دو بازی Ori: and the Blind Forest و بازی Ori and the Will of the Wisps بوده و با قیمت 49.99 دلار عرضه خواهد بود.

 

از همین حالا می‌توانید نسخه فیزیکی این بازی را پیش‌خرید کنید. بازی Ori and the Blind Forest، اولین عنوان در این سری، بازیکنان را به دنیایی معرفی می‌کند که به زیبایی در آن روح دمیده شده است و آن‌ها را طی مسیر اوری همراهی می‌کند. در حالی که این بازی از لحاظ زیبایی‌شناختی به شدت جذاب است، از ساختار عمیقی در سبک Metroidvania هم بهره برده و چالش‌های فریبنده‌ای را به مخاطبان ارائه می‌دهد.

 

بازی Ori and the Will of the Wisps نسخه بعدی این سری بازی بوده، اوری در این بازی با یک جغد دوست می‌شود و جان خود را در سرتاسر منطقه Niwen به خطر انداخته تا ماموریت خود را پشت سر بگذارد. در این بازی شاهد پیشرفت ویژگی‌های گرافیکی و سیستم ذخیره‌سازی و Checkpoint بازی هستیم، در همین حین این بازی از لحاظ بصری بهتر شده، گیم‌پلی جذاب‌تری را به مخاطبان ارائه می‌دهد و باس‌فایت‌های منسجم‌تری را در بر دارد.

 

فراموش نکنید که نظر خود را با ما در میان بگذارید، آیا تجربه گذراندن بازی‌های Ori را دارید؟ نظر شما در مورد این بازی‌ها چیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.