کالَندز بِلاگ

شایعه: تاریخ رونمایی بازی Call of Duty Vanguard مشخص شد

0

طبق شایعات عنوان جدید سری بازی Call of Duty، بازی Call of Duty: Vangaurd نام دارد، این عنوان توسط استودیو Sledgehammer Games در حال توسعه بوده و این سری بازی را به دنیای جنگ جهانی دوم باز می‌گرداند.

 

شرکت Activision تا به حال در مورد این بازی تنها بیانیه زیر را منتشر کرده است: «این عنوان، تجربه‌ای است که برای نسل جدید سخت‌افزار ساخته شده و از ویژگی‌های دیداری خیره‌کننده‌ای طی بخش کمپین، چندنفره و گروهی خود بهره می‌برد، این بازی با هدف ترکیب شدن با دنیای فعلی سری بازی Call of Duty و گسترده‌تر کردن این دنیا طراحی شده است.»

 

طی چند ماه گذشته، شایعات فراوانی مبنی بر رونمایی از این عنوان در اواخر ماه آگوست (اوایل شهریور) منتشر شده‌‌اند، یکی از دلایل پخش این شایعات این است که اخیرا شرکت Activision از بازی Warzone برای معرفی عناوین سری بازی Call of Duty استفاده می‌‌کند.

 

تا به حال اطلاعات رسمی اضافه‌ای برای مشخص کردن تاریخ رونمایی این عنوان منتشر نشده‌اند، اما بیانیه جدیدی از رویداد Gamescom که دیروز منتشر شد ممکن است به ما در مشخص کردن تاریخ رونمایی بازی Vanguard کمک کند. طی این بیانیه گفته شد که شرکت Activision هم در رویداد سالیانه Gamescom شرکت خواهد کرد، این رویداد تنها به صورت دیجیتالی قابل مشاهده بوده و در چهارم و پنجم شهریور برگزار خواهد شد. البته که انتشار این بیانیه به این معنی نیست که امکان معرفی بازی Call of Duty Vanguard پیش از این رویداد وجود ندارد.

 

 

سال گذشته، شرکت Activision طی رویدادی درون بازی Warzone، از بازی Black Ops Cold War رونمایی کرد، این اولین باری بود که عنوانی از این سری بازی به این شکل معرفی می‌شود. این رویداد رونمایی چند هفته پس از انتشار به‌روزرسانی فصل پنجم بازی Modern Warfare شکل گرفت، توسعه‌دهندگان تا زمان رونمایی بازی Cold War در تاریخ چهارم شهریور، در این فصل با ایستر اگ‌های (نشانه‌های مخفی‌) فراوانی به معرفی آتی این بازی اشاره کردند.

 

جالب است بدانید که فصل بعدی بازی Cold War، فصل پنجم آن خواهد بود، انتظار می‌رود که این فصل در تاریخ 20 مرداد منتشر شود. به این ترتیب بهترین فرصت ممکن برای این شکل خواهد گرفت تا شرکت Activision طی یک یا دو هفته از طریق ایستر اگ‌‌های داخل بازی به رونمایی از بازی Call of Duty Vanguard  در بازی Warzone اشاره کند.

 

با ترکیب تمامی این اطلاعات، می‌توان گفت که احتمالا رونمایی از بازی Call of Duty Vanguard طی بازه‌ای از 27 مرداد تا سوم شهریور انجام خواهد شد، به این شکل نه تنها توسعه‌دهندگان فرصت کافی برای اشارات مخفی به این معرفی را پیدا می‌کنند، بلکه شرکت Activision می‌تواند در رویداد Gamescom از صحنه جهانی ایده‌آلی برای صحبت در مورد این رونمایی بهره ببرد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.