کالَندز بِلاگ

میان نسلی بودن نسخه بعدی بازی Call of Duty رسما تایید شد

0

طی هفته‌های اخیر صحبت‌ها پیرامون نسخه بعدی مجموعه بازی Call of Duty شدت گرفته و این در حالی است که ناشر این مجموعه، یعنی شرکت Activision در بحران روابط عمومی و مدیریت اطلاعات به سر می‌برد. اینکه وضعیت شرکت Activision چه تاثیری روی نسخه بعدی بازی Call of Duty می‌گذارد همچنان مشخص نیست، اما علی‌رغم تمام مسائل مربوط به آن، به تازگی یکی از کارکنان این شرکت موضوعی را در رابطه با نسخه بعدی این مجموعه تایید کرد است.

دنیل الگر (Daniel Alegre)، مدیر ارشد اجرایی شرکت Activision، در مصاحبه اخیر با نشریه VGC تایید کرده است که نسخه بعدی مجموعه بازی Call of Duty در دست توسعه قرار دارد و اگر برنامه‌های آن‌ها به خوبی پیش برود، این بازی در سه ماه نهایی سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود. او همچنین تایید کرد که این بازی میان‌نسلی (Cross-gen) است و روی کنسول‌های نسل قبل نیز اجرا می‌شود. علاوه بر این‌ها، او در رابطه با داستان بازی اعلام کرد که داستان این نسخه در زمان و مکانی روایت می‌شود که نزد بازیکنان آشنا و محبوب است.

«اعضای توسعه‌دهنده ما روی نسخه بعدی مجموعه بازی Call of Duty به سختی کار کرده‌اند و مطابق برنامه‌ها، این بازی در سه ماه آخر سال 2021 منتشر می‌شود. داستان بازی در زمان و مکانی جریان دارد که برای طرفداران آشنا و دوست‌داشتنی است. به عقیده ما بازخوردهای این نسخه به شدت مثبت خواهند بود. همچنین باید اضافه کنم که محتوای این بازی برای کنسول‌های این نسل و نسل بعدی منتشر خواهد شد و در کنار آن هماهنگی بازی Warzone با نسخه بعدی این مجموعه یکی از اهداف دیگر ما خواهد بود. به طوری که ارتبط میان آن و بازی Warzone عمیق‌تر از گذشته احساس می‌شود و بازی Warzone نیز از جهاتی پیشرفت می‌کند.»

 

طبق آخرین شایعات، نسخه بعدی مجموعه بازی Call of Duty تحت عنوان بازی Call of Duty Vanguard ماه آینده رونمایی می‌شود و داستان آن در زمان جنگ جهانی دوم جریان دارد. استودیوی سازنده این بازی نیز استودیو Sledgehammer Games است که در گذشته مسئولیت ساخت بازی Call of Duty: WWII را برعهده داشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.