کالَندز بِلاگ

بازی Ghost of Tsushima Legends به صورت جداگانه منتشر خواهد شد

0

همراه با انتشار بازی Ghost of Tsushiman: Director’s Cut بخش چند نفره این بازی که با نام Ghost of Tsushima: Legends شناخته می شود هم آپدیت‌های مختلفی دریافت خواهد کرد. اما پیش از انتشار این آپدیت‌ها، این بازی به صورت جداگانه و با قیمت 20 دلاری روی فروشگاه پلی استیشن عرضه خواهد شد. با خرید جداگانه بخش چند نفره این بازی، بازیکنان دیگر نیازی به بازی اصلی برای دسترسی به بخش چند نفره نخواهند داشت.

بازی Ghost of Tsushima: Legends یک حالت بازی جدید به نام Rivals هم دریافت خواهد کرد. این حالت بازی دو به دو خواهد بود اما مبارزات آن به صورت همزمان و مستقیم انجام نمی‌شوند. در عوض، بازیکنان با از بین بردن دشمنان (هوش مصنوعی) واحد پولی به نام Magatama دریافت می‌کنند که می‌توانند با استفاده از آن تیم رقیب را تضعیف کنند یا تاثیر منفی روی بازی آن‌ها بگذارند. اولین تیمی که موج آخر دشمنان را از بین ببرد برنده این حالت مسابقه خواهد بود. بخش Rivals در روز 3 سپتامبر (12 شهریور) به بازی Ghost of Tsushima: Legends اضافه خواهد شد.

علاوه بر حالت بازی Rivals، یک سیستم Gear Mastery جدید هم به این بازی اضافه خواهد شد. این سیستم به آخرین بازیکنان هر حالت، تجهیزات قدرتمندتری برای مبارزه می‌دهد. سازندگان درباره سیستم Gear Mastery می‌گویند:

«این سیستم به منظور گسترش سیستم‌های پیشرفت و اهدای جوایز به بازیکنان طراحی شده است. بازیکنانی که تجهیزات سطح 110 را در اختیار دارند می‌توانند این تجهیزات را روی یکی از کلاس‌های بازی استفاده کنند و به چالش‌های Mastery دسترسی پیدا کنند. این موضوع به بازیکنان اجازه می‌دهد تا تجهیزات خود را به سطح 120 برسانند و به یک Perk Slot جدید دسترسی پیدا کنند. با فعال کردن چالش‌های Mastery، بازیکنان می‌توانند تکنیک‌ها و قابلیت‌های جدیدی هم برای هر کلاس به دست بیاورند.»

 

البته این‌ها تمام تغییراتی نیستند که در آپدیت جدید بازی اعمال خواهند شد. سازندگان برای بالانس کردن حالت Survival هم برنامه‌هایی دارند و زمان هر دوره این حالت را کوتاه‌تر کرده‌اند. با توجه به این که یک مسابقه سخت در این حالت ممکن است حتی تا یک ساعت هم طول بکشد، این تغییر می‌تواند کمک بسیار بزرگی برای متعادل کردن بازی‌های حالت Survival کند. علاوه بر چالش‌های جدید برای حالت Survival Nightmare، بازیکنانی که خط داستانی جین (Jin) در را روی New Game+ به اتمام رسانده باشند اسکین‌های تزئینی جدیدی دریافت خواهند کرد.

و در انتها، استودیو Sucker Punch اعلام کرد که محتویات هفتگی جدیدی از روز 10 سپتامبر (19 شهریور) تا روز 1 اکتبر (9 مهر) برای این بازی منتشر خواهند شد. این محتویات شامل یک نقشه جدید برای حالت Rivals، نقشه‌های بیشتر با الهام از جزیره Iki برای حالت Survival و نمونه سخت‌تر حالت Raid سال گذشته، به نام Trials of Iyo هستند. 

لازم به ذکر است که تمامی کاربران بازی Ghost of Tsushima، صرف نظر از پلتفرم و یا نسخه بازی که در اختیار دارند، می‌توانند در کنار یکدیگر بازی Ghost of Tsushima: Legends را تجربه کنند. 
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.