کالَندز بِلاگ

یک بازی Call of Duty جدید برای موبایل منتشر خواهد شد

0

رئیس شرکت Activision،  راب کاستیش (Rob Kostich)، طی گزارش مالی اخیر این شرکت تایید کرد که یک بازی تلفن همراه جدید از سری بازی Call of Duty در استودیو موبایل داخلی این شرکت تولید می‌شود. استودیو Activision Shangai و استودیو Beenox برای توسعه این بازی به سازندگان کمک خواهند کرد.

به نظر شرکت Activision مشتاق گسترش حیطه کار خود به دنیای بازی‌سازی موبایل است، چنین چیزی غافلگیرکننده نیست چرا که بازی Call of Duty Mobile موفقیت بسیار بزرگی برای این شرکت ناشر محسوب می‌شود. بیانیه راب کاستیش طی این گزارش مالی، اهداف شرکت Activision در بازی‌سازی موبایل را نشان می‌دهد: «ما استودیوی موبایل داخلی خود را ساختیم و از کارکنان استودیوهای Beenox و Activision Shagai هم برای پشتیبانی این استودیو استفاده خواهیم کرد، و این تیم‌ها به کمک هم رهبری روند توسعه یک بازی موبایل معرفی نشده جدید در سری بازی Call of Duty را بر عهده خواهند داشت، ما به شدت برای این بازی هیجان‌زده هستیم.»

 

 

هنوز مشخص نیست که این بازی در چه زمانی منتشر می‌شود، ولی حدس و گمان در مورد آینده این بازی موبایل بحث‌های جالبی را شکل خواهد داد. با توجه به موفقیت بزرگ بازی Call of Duty Mobile، عجیب است که شرکت Activision می‌خواهد عنوان دیگری در همین فضا تولید کرده و با بازی خود رقابت کند، به خصوص با توجه به این‌‌که بازی Call of Duty Mobile از به‌روزرسانی‌های محتوایی منظم بهره می‌برد.

 

حتما نظر خود در مورد این بازی رازآلود را با ما در میان بگذارید؟ آیا چنین عنوانی می‌تواند با بازی Call of Duty Mobile رقابت کند؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.