کالَندز بِلاگ

نینتندو سوییچ رکورد فروش جدیدی به ثبت رساند

0

حتی با وجود معرفی کنسول نینتندو سوییچ OLED و ادامه داشتن شایعات پیرامون نینتندو سوییچ پرو، نسخه پایه نینتندو سوییچ هم‌چنان به فروش خوب خود ادامه می‌دهد. کمپانی نینتندو تایید کرد که این کنسول در پایان ماه ژوئن به رکورد فروش 89.04 میلیون واحدی دست پیدا کرده و در سه ماهه اخیر هم 4.45 میلیون واحد فروش داشته است.

این کمپانی از لحاظ فروش نرم افزاری هم با ثبت آمار 45.28 میلیونی در فروش بازی‌های خود، عملکرد فوق العاده‌ای داشته است. عناوین جدید این استودیو مانند بازی Super Mario 3D World و بازی Bowser’s Fury مجموعا 6.68 میلیون نسخه روی نینتندو سوییچ فروش داشته‌اند و بازی New Pokemon Snap که اخیر اولین محتوای رایگان خود را دریافت کرد، فروش 2.07 میلیون نسخه‌ای را تجربه کرده است. دو بازی Mario Golf: Super Rush و بازی Miitopia هم با فروش 1.34 و 1.04 میلیون نسخه‌ای در رده‌های بعدی قرار دارند.

 

البته سال 2021 هنوز برای نینتندو تمام نشده و این کمپانی ماه‌های شلوغی را پیش روی خود می‌بیند. علاوه بر عرضه کنسول نینتندو سوییچ OLED، بازی Metroid Dread هم همراه با این کنسول در روز 8 اکتبر (16 مهر) منتشر می شود. بازی Mario Party Superstars در روز 29 اکتبر (7 آبان) و بازی Shin Megami Tensei 5 و بازی Pokemon Brilliant Diamond and Shining Pearl هم در ماه نوامبر منتشر خواهند شد.
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.