کالَندز بِلاگ

سرمایه گذاری روی سری Star Wars Jedi: Fallen Order ادامه خواهد داشت

0

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order یکی از موفق‌ترین بازی‌های منتشر شده از شرکت EA در سال‌های اخیر بوده است. این بازی نه تنها تحسین منتقدان را به همراه داشته، بلکه با داشتن ۲۰ میلیون بازیکن، به موفقیت‌های تجاری نیز دست پیدا کرده است. با این اوصاف، جای تعجب نیست که شرکت EA ارزش این سری خاص را درک کرده و به سرمایه گذاری بر آن ادامه دهد.

 

 

در گفت‌وگو‌هایی که در کنفرانس مالی با  شرکت EA انجام شد، مدیر عامل این کمپانی، اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، توضیح داد که موفقیت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order با راه یافتن آن به کنسول‌های نسل نهم باعث تقویت موفقیت این بازی شده و شرکت EA قصد دارد که سرمایه گذاری روی این بازی را ادامه دهد.

 

با اینکه  دنباله بازی Star Wars Jedi: Fallen Order به صورت رسمی معرفی نشده است اما  یک بازی Star Wars در استودیو Respawn در حال توسعه است،‌ همچنین شرکت EA قبلا اعلام کرده بود که بازی منتشر شده در سال 2019 (بازی Star Wars Jedi: Fallen Order) اولین عنوان از یکی سری بزرگ خواهد بود.

 

بازی Star Wars Jedi: Fallen Orders هم‌اکنون روی کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5،‌ ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس، کامپیوتر‌های شخصی و همچنین سرویس Stadia، در دسترس است.
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.