کالَندز بِلاگ

تاریخ انتشار بازی Evil Dead تغییر کرد

0

بازی Evil Dead یک بازی رقابتی چند نفره از استودیو Saber Interactive است که بر پایه سری فیلم‌های Evil dead ساخته شده است. این بازی قرار بود تا سال ۲۰۲۱ توسط کمپانی Boss Games برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر شود. اما طبق خبر‌های منتشر شده، ظاهرا تاریخ انتشار این بازی به ماه فوریه سال ۲۰۲۲ موکول شده است. سازنده بازی ادعا می‌کند که این تاخیر به منظور پیاده سازی یک بخش تک نفره در بازی‌ است.

 

 

اطلاعات بیش‌تر درباره شخصیت‌ها و پیش‌ خرید این بازی در آینده اعلام می‌شود. همچنین در گیم پلی بعدی شاهد بازیگرانی از سریال تلوزیونی Ash vs Evil Dead شامل بروس کمبل (Bruce Campbell)، در نقش اش ویلیامز (Ash Williams)، دانا دلورنزو (Dana DeLorenzo)، در نقش کلی مکس‌ول (Kelly Maxwell) و ری سانتیاگو (Ray Santiago) در نقش پابلو سایمون بولیوار (Pablo Simon Bolivar)، خواهیم بود.

بازی Evil Dead شامل چندین نقشه و ۲۵ نوع اسلحه متنوع (از جمله اره زنجیری) است که بازیکنان می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. در این بازی هر شخصیت توانایی‌های منحصر به فردی دارد که می‌توان از آن‌ها در نبرد‌های PvP و از بین بردن Kandarian Demon (شیطانی که در بازی هر شئ‌ای را مورد تسخیر در می‌آورد)، استفاده کرد. 
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.