کالَندز بِلاگ

شایعه: تاریخ انتشار نسخه بازسازی بازی Dead Space مشخص شد

0

کمپانی EA حدود یک ماه پیش از نسخه بازسازی شده بازی Dead Space رونمایی کرد. اما در این رونمایی نه تنها اطلاعاتی از بازی منتشر نشد، بلکه حتی تاریخ انتشار مشخصی هم برای آن اعلام نشد. جف گروب (Jeff Grubb)، خبرنگار حوزه بازی‌های ویدیویی، اخیرا ادعا کرده که اطلاعات جدیدی که به دستش رسیده، تاریخ انتشار بازی Dead Space را مشخص می‌کنند.

 

به گفته گروب، منابعی که این اطلاعات را به او داد‌ه‌اند با پروسه توسعه بازی Dead Space آشنا هستند و اعتقاد دارند که کمپانی EA تاریخ انتشار این بازی را برای فصل پاییز سال 2022 برنامه ریزی کرده‌ است. با توجه به سخت‌تر شدن فرایند توسعه بازی‌ها در دوران شیوع ویروس کرونا، احتمال این که انتشار این بازی با تاخیر دو یا چند باره رو به رو شود وجود دارد؛ اما در حال حاضر این بازی برای انتشار در پاییز 2022 (مهر-آذر 1401) برنامه ریزی شده است و کمپانی EA قصد دارد حداکثر تا پایان سال مالی بعدی (تا روز 11 فروردین 1402) این بازی را منتشر کند.

در ادامه گروب مدعی شد که کمپانی EA قصد دارد تا پایان سال 2021 تریلر و تصاویر جدیدی از این بازی منتشر کند و احتمال رونمایی از گیم‌پلی و تغییرات گسترده این بازی در ماه‌های آینده وجود دارد.
نسخه بازسازی شده بازی Dead Space برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس در دست ساخت قرار دارد.
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.