کالَندز بِلاگ

سری Battlefield به صورت سالیانه محتوای بزرگ جدید دریافت خواهد کرد

0

پس از بازگشت دوباره این مجموعه با بازی Battlefield 1 و بازی Battlefield 5 به دوران جنگ جهانی، بازی Battlefield 2042 بار دیگر جنگ‌های نوین و امروزی را به بازیکنان هدیه می‌کند. این بازی یک تجربه کاملا آنلاین و چند نفره است و دیگر خبری از بخش تک نفره داستانی همیشگی این مجموعه نخواهد بود. همین موضوع برخی از طرفداران این بازی را نسبت به آینده مجموعه کنجکاو کرده است؛ طرفداران می‌خواهند بدانند که آیا این بازی برای مدت زمانی طولانی به یک عنوان سرویس محور تبدیل خواهد شد یا باز هم در آینده نزدیک شاهد عرضه قسمت‌های جدیدی سری Battlefield خواهیم بود.

 

اندرو ویلسون، رئیس کمپانی EA، درباره آینده مجموعه Battlefield و برنامه‌های این کمپانی برای سال‌های پیش رو توضیحات بیشتری ارائه کرد. به گفته ویلسون، کمپانی EA قصد دارد تا به صورت سالیانه محتوای جدیدی برای بازی Battlefield منتشر کند. نگاه کمپانی EA به این مجموعه، مانند یک بازی سرویس محور خواهد بود و حتی ممکن است محتوای جدید سالیانه این مجموعه به شکل یک بازی واحد منتشر نشود و شاهد نسخه‌های دیگری از سری بازی Battlefield باشیم.

 

او در ادامه افزود که برنامه‌ این کمپانی برای انتشار محتوای جدید سالیانه برای بازی Battlefield بسیار گسترده است و حتی شامل یک بازی موبایلی هم خواهد شد.
بازی Battlefield 2042 در تاریخ 22 اکتبر (۳۰ مهر) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.