کالَندز بِلاگ

بازی Back 4 Blood فاقد بخش Versus Campaign خواهد بود

0

بازی Back 4 Blood عنوان جدید سازندگان سری بازی Left 4 Dead است که در سال جاری منتشر خواهد شد. اطلاعات بسیاری از این بازی منتشر شده است و همه ما اطلاع داریم که این بازی درست مانند عموزاده‌اش بازی Left 4 Dead، در همان سبک و سیاق خاص چهارنفره جریان خواهد داشت و به طور کلی نسخه به روز شده بازی Left 4 Dead خواهد بود. اما بدون شک این اتفاق بسیار خوبی است، چرا که طرفداران و سایر بازیکنان تا به اینجای کار از بازی Back 4 Blood خوششان آمده. اما به نظر می‌رسد همه چیز آنقدر که انتظار داشتیم خوب پیش نخواهد رفت، چرا که طبق اطلاعات جدید، بازی Back 4 Blood یکی از بخش‌های محبوب سری بازی Left 4 Dead را جا انداخته است و قرار نیست این بخش را در خود جای دهد.

 

طبق اطلاعاتی که در شبکه اجتماعی Reddit توسط کاربری به نام RadiumPwd منتشر شد، به نظر می‌رسد چند کاربر در کنار هم ارتباطی با اکانت رسمی Discord بازی Back 4 Blood برقرار کردند و از آن‌ها پرسیدند که آیا بازی چند بخش متفاوت رقابتی خواهد داشت؟ یا چیزی مشابه آن حالتی که در بازی Left 4 Dead مشاهده کرده بودیم را در خود جای می‌دهد ؟!

 

متاسفانه تا مدت‌ها پاسخی برای این سوال داده نشد، اما در نهایت مدیر بخش طراحی بازی، کریس اشتون (Chris Ashton) رسما اعلام کرد که برنامه‌ای برای ساخت و پرداخت حالت Versus Campaign ندارد و قرار نیست بخش‌های متفاوت رقابتی یا چیزی مشابه‌اش را در بازی Back 4 Blood شاهد باشیم. البته اشتون پاسخ این سوال را در لفافه داد و اشاره مستقیمی به بخش رقابتی نکرد:

«ما در بازی ابزار و آیتم‌های دفاعی بسیاری را طراحی کرده‌ایم، همینطور قابلیت‌های خاصی نیز برای ایجاد شبیخون در بازی وجود دارد. بنابراین فکر می‌کنیم دفاع کردن و شبیخون زدن بسیار بهتر از این است که از نقطه A به نقطه B حرکت کنیم»

اینطور که پیداست سازندگان بخش Versus Campaign قدیمی خود را چندان قبول ندارند و سعی دارند تا چیزی جدید را جایگزینش کنند. درست است که بخش Versus Campaign بازی‌های سری Left 4 Dead چندان غنی نبود اما به هر حال یک بخش دوست داشتنی و خاطره انگیز برای طرفداران سری به حساب می‌اید و بدون شک این دسته از افراد با شنیدن نبود بخش Versus Campaign در بازی Back 4 Blood کمی ناامید خواهند شد.

 

البته نباید چندان تعجب کنیم، چرا که تا به حال هیچگونه اطلاعاتی از بخش Versus Campaign بازی منتشر نشده بود و اینطور که پیداست سازندگان از ابتدا هدف خاصی برای ساخت چنین مادی مد نظر نداشتند. البته با توجه به این که بازی Back 4 Blood عنوانی کاملا جدید به حساب می‌آید، می‌توانیم امیدوار باشیم تا یک ماد کاملا جدید و نو در بازی وجود داشته باشد و یا چیزی مشابه ماد Versus Campaign قدیمی بازی‌های Left 4 Dead بعد‌ها به بازی Back 4 Blood اضافه شود.

 

بازی Back 4 Blood در تاریخ 12 اکتبر (20 مهرماه) برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

خبر خوشحال کننده برای دارندگان سرویس گیم پس این است که بازی Back 4 Blood در روز انتشار روی سرویس گیم پس قرار خواهد گرفت و دارندگان این سرویس می‌توانند به راحتی به تجربه این عنوان بنشینند.

 

نظر شما در رابطه با بازی Back 4 Blood چیست؟ آیا این عنوان موفق خواهد شد؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.