کالَندز بِلاگ

مراحل توسعه بازی Psychonauts 2 به پایان رسید

0

استودیو Double Fine در صفحه توییتر خود، به فاصله 18 روز مانده تا تاریخ انتشار بازی Psychonauts 2، خبر پایان مراحل توسعه این بازی را اعلام کرد.

توسعه بازی Psychonauts 2 از سال 2015 با استفاده از سرمایه گذاری طرفداران این بازی آغاز شد و این استودیو همواره ویدیوهایی از پشت صحنه ساخت این بازی و میزان پیشروی توسعه آن منتشر می‌کرد. پس از خریداری استودیو Double Fine توسط کمپانی مایکروسافت، بودجه بسیار بیشتری در اختیار سازندگان قرار گرفت و آن‌ها با تاخیر تاریخ انتشار بازی شروع به توسعه گسترده آن در بخش‌های مختلف کردند. اگر بودجه مورد نیاز تیم سازنده توسط کمپانی مایکروسافت تامین نمی‌شد، ممکن بود هرگز شاهد مراحل مبارزه با باس‌های مختلف در این بازی نباشیم.

پس از انتشار پست مربوط به پایان مراحل توسعه بازی Psychonauts 2، عده‌ای از طرفداران درباره احتمال عرضه عمومی نسخه فیزیکی این بازی هم سوال کردند. این استودیو پاسخ داد:

«نسخه‌های فیزیکی بازی در حال تولید برای سرمایه گذاران اولیه بازی هستند اما هنگام انتشار بازی به صورت عمومی عرضه نخواهند شد. ما از علاقه طرفداران به نسخه فیزیکی بازی مطلع هستیم. احتمالا راهی برای انتشار نسخه فیزیکی بازی در ماه‌های آینده پیدا می‌کنیم.»

در حال حاضر تنها حامیان ابتدایی بازی که پیش از خریداری این استودیو توسط مایکروسافت در استودیو Double Fine سرمایه گذاری کرده بودند نسخه فیزیکی مخصوص این بازی را دریافت می‌کنند و خبری از انتشار فیزیکی این بازی برای عموم بازیکنان نیست.

بازی Psychonauts 2 در تاریخ 25آگوست (3 شهریور) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد.
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.