کالَندز بِلاگ

یک بازی جدید از سریال South Park ساخته خواهد شد

0

سازندگان سریال تلوزیونی South Park، تری پارکر (Trey Parker) و مت استون (Matt Stone)، به تازگی یک قرارداد با کمپانی ViacomCBS به ارزش چند صد میلیون دلار بسته‌اند که بدین وسیله، قسمت‌های بیش‌تری از این سریال تولید شود. برای دنیای بازی‌ها شاید این خبر اهمیتی نداشته باشد، اما کمپانی Bloomberg گزارش داد که بخشی از این سرمایه گذاری مربوط به ساخت یک بازی سه بعدی در دنیای South Park، می‌باشد. 

 

 

این قرارداد به ارزش ۹۰۰ میلیون دلار بود و مدت آن شش ساله است. اولویت اول در این قرار داد ساخت شش فصل از این سریال برای شبکه Comedy Central کمپانی Viacom و ساخت ۱۴ فیلم جانبی (Spinoff) برای سرویس استریم Paramount+ است. فیلم‌ها بر اساس سریال فعلی ساخته می‌شوند و به معرفی کاراکتر‌ها در یک دنیای به هم پیوسته سینمایی، می‌پردازند. زمان انتشار اولین فیلم تا پایان سال میلاپی جاری است و بقیه قسمت‌ها به ترتیب تا پایان سال ۲۰۲۷، پخش خواهند شد.

 

اطلاعات زیادی درباره بازی داده نشده است، اما  اگر این بازی قرار است در دنیای South Park به‌ وجود آید، پس نمی‌توان انتظار داشت که همچون بازی‌ South Park: The Stick of Truth و بازی South Park: The Fractured But Whole باشد. با این اوصاف، به احتمال زیاد این بازی به عنوان یک بازی Spinoff در نظر گرفته می‌شود. هنوز بازی سازی برای ساخت این بازی معرفی نشده است و اطلاعات دیگر احتمالا در آینده منتشر می‌شوند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.