کالَندز بِلاگ

مایکروسافت برگزاری رویداد [email protected] را تایید کرد

0

در پست اخیر وبلاگ Xbox Wire ، مایکروسافت تأیید کرد که اواخر ماه جاری دومین رویداد [email protected] را برگزار خواهد کرد. این نمایش از سه شنبه 10 آگوست (۱۹ مرداد) ساعت 9 صبح آغاز می شود و تعدادی از بازی های مستقل را که قرار است در آینده برای ایکس باکس عرضه شوند، به نمایش خواهد گذاشت.

 

در بیانیه رسمی مایکروسافت مبنی بر برگزاری مراسم جدید، از چند توسعه دهنده مانند Rebellion و Chump Squad نام برده شده است. همچنین خبر‌هایی از بروزرسانی جدید بازی‌هایی مانند The Artful Escape ، OlliOlli World و چند بازی دیگر نیز منتشر کرده‌اند.

 

در آخرین رویداد [email protected] شاهد معرفی بیش از 100 بازی مستقل مختلف بودیم ، بنابراین بسیار منطقی به نظر می‌رسد که در رویداد جدید مایکروسافت نیز خبر‌های زیادی از عناوین مستقل متفاوت و بروزرسانی‌های خاص وجود داشته باشد.

استقبال مایکروسافت از توسعه دهندگان مستقل و پشتیبانی از آن‌ها در ساخت بازی برای ایکس باکس حرکتی تحسین برانگیز است که آن‌ها را یک قدم در این روند از سونی جلوتر خواهد برد. همانطور که اطلاع دارید سونی چندان علاقه‌ای به بازی‌های مستقل نشان نمی‌دهد و اخیرا خبر‌هایی منفی در رابطه با ارتباط سونی با استودیو‌های مستقل منتشر شده است که خبر می‌دهد سونی برای اینکه اجازه دهد توسعه دهندگان بازی‌هایشان را برای کنسول‌های پلی استیشن عرضه کنند، از آن‌ها پول اضافی گرفته است. اینطور که پیداست این اخبار واقعی هستند و شاهد این هستیم که انتقادات زیادی به شرکت سونی وارد شده است.

 

به طور کلی چندان جذاب نیست که کمپانی‌های بزرگی مانند سونی، به جای گرفتن دست استودیو‌های مستقل کوچک، بیشتر شبیه به مانعی بزرگ بر سر راه آن‌ها عمل کنند.

 

در هر حال بسیار لذت بخش است که می‌بینیم مایکروسافت رویدادی مخصوص به این گونه بازی‌ها قرار داده است. نمایش جدید مایکروسافت برای بازی‌های مستقل، دو روز دیگر در تاریخ 10 آگوست برگزار خواهد شد.

برای دنبال کردن اخبار مربوط به این رویداد دوست داشتنی با ما همراه باشید.

نظر شما در رابطه با سیاست‌های جدید سونی و مایکروسافت چیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.