کالَندز بِلاگ

صفحه مخصوص بازی Elden Ring در فروشگاه پلی استیشن و استیم ایجاد شد

0

بدون هیچگونه اغراقی می‌توان گفت عنوان جدید استودیو Fromsoftware، بازی Elden Ring یکی از مورد انتظار ترین عناوین سال جاری است. چرا که بسیاری از طرفداران بازی‌های سولز بورن و البته عاشقان بازی‌های هیدتاکا میازاکی، بی صبرانه منتظر انتشار و البته، تجربه این عنوان جاه‌طلبانه هستند، عنوانی که برای اولین بار در طول سابقه بازی‌سازی استودیو Fromsoftware، دنیایی جهان باز خواهد داشت.

 

بازی Elden Ring از همان روز‌های ابتدایی معرفی تا به حال با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است و همه چشم انتظار هستند تا ببینند این بازی چه استاندار‌های تازه‌ای را به سبک محبوب و سخت سولزبورن اضافه خواهد کرد. خوشبختانه انتظار‌ها در کمتر از چند ماه آینده به پایان خواهد رسید و سرانجام در تاریخ یک بهمن ماه می‌توانیم این عنوان مورد انتظار را تجربه کنیم.

اما حالا که احساس نزدیکی بسیار زیادی با بازی Elden Ring داریم، بهتر است بیشتر از قبل برایش هیجان زده شویم، چرا که به تازگی صفحه رسمی بازی Elden Ring در فروشگاه‌های پلی استیشن و استیم ایجاد شده است و یک قدم به انتشار این بازی محبوب نزدیک‌تر شده‌ایم. البته شکل گیری صفحه رسمی بازی در فروشگاه‌‌های معتبر بیانگر این است که به زودی امکان پیش‌خرید بازی برای طرفداران نیز فراهم خواهد شد و با توجه به تاریخ انتشار بازی، به نظر می‌رسد به زودی بتوانیم عنوان نقش آفرینی جدید استودیو Fromsoftware‌ را به راحتی از فروشگاه‌های معتبر پیش‌خرید کنیم.

 

البته بهتر است همیشه کمی محافظ کارانه و حرفه‌ای برخورد کنیم، چرا که هنوز هم امکان مواجه شدن بازی با یک تاخیر چند ماهه وجود دارد! پس بهتر است تا انتشار اخبار رسمی پیش خرید بازی Elden Ring کمی صبر کنیم و پس از آن با خیال آسوده بازی را خریداری کنیم.

 

در هر حال اگر طبق اطلاعات پیش برویم، بازی Elden Ring به زودی منتشر خواهد شد و چندان فاصله‌ای با آن نداریم. طبق اطلاعات منتشر شده بازی Elden Ring در تاریخ یک بهمن ماه (21 ژانویه سال 2022) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

برای دنبال کردن اخبار مربوط به بازی Elden Ring همراه ما باشید.

نظر شما در رابطه با عنوان جدید استودیو Fromsoftware چیست؟ آیا شما هم بی صبرانه منتظر انتشار بازی Elden Ring هستید؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.