کالَندز بِلاگ

نسخه نسل نهمی بازی Apex Legends همچنان در دست ساخت است

0

فصل جدید بازی Apex Legends با استقبال بسیار زیاد بازیکنان مواجه شده است و بعد از اولین فصل این بازی، پر بیننده‌ترین فصل جدید آن در توییچ به شمار می‌رود. فصل 10 این بازی که با نام Apex Legends Emergence شناخته می‌شود، تغییرات زیادی در گیم‌پلی این بازی ایجاد کرده است، اما هنوز هم خبری از بزرگترین تغییراتی که بازیکنان منتظرشان بودند نیست.

 

رایان ریگنی (Ryan Rigney)، سرپرست روابط عمومی بازی Apex Legends، درباره زمان انتشار نسخه نسل نهمی این بازی گفت: 

«همچنان در دست ساخت است اما نمی‌توانیم زمان دقیقی برای انتشار آن اعلام کنیم.»

 

او درباره زمان اضافه شدن قابلیت انتقال پیشرفت بازیکنان به دیگر پلتفرم‌ها اضافه کرد: 

«بازیکنانی که منتظر اضافه شدن این قابلیت به بازی Apex Legends بودند به زودی به خواسته خود خواهند رسید. این قابلیت تا پایان سال 2022 به بازی اضافه خواهد شد. یکی از مشکلات بزرگ ما، برطرف کردن مشکلات فنی یکی کردن پیشرفت بازیکنان روی پلتفرم‌های مختلف بود. از  طرفی، مشکلات حقوقی که برای انتقال فایل‌های هر پلتفرم به پلتفرم دیگر سر راه ما قرار می‌داد هم سرعت انجام این کار را کند کرده بود. مناطق مختلف قوانین متفاوتی دارند و این موضوع پیچیدگی زیادی در کار ما ایجاد کرده است. ما تمام تلاش خود را برای انتشار این قابلیت در سال جاری می‌کنیم.»

 

بازی Apex Legends در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس است و نسخه موبایلی آن هم در دست تولید قرار دارد. این بازی در حال حاضر از طریق قابلیت Backwards Compatibility روی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است اما به زودی نسخه مخصوص نسل نهم آن هم منتشر خواهد شد.
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.