کالَندز بِلاگ

تریلر اپلیکیشن بازی Abandoned فردا منتشر خواهد شد

0

از زمان معرفی بازی Abandoned تا به حال حاشیه‌های بسیاری در رابطه با این عنوان مرموز شکل گرفته است و هنوز هم هیچکس نمی‌داند که چرا چنین اتفاقی در حال وقوع است. همه این اتفاقات از روز معرفی بازی در ماه آپریل سال جاری آغاز شد. یک عنوان مرموز به صورت ناگهانی معرفی شد و هنوز هیچ چیزی از آن مشخص نیست! طبق اطلاعات روز معرفی، قرار است بازی Abandoned در سال 2021 به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 منتشر شود. اما برخلاف تمام عناوینی که معرفی مرموزی دارند، هنوز هم هیچ اطلاعات دقیقی از این بازی مشخص نیست و تنها چیزی که از خود به جای گذاشته است حاشیه‌های گمراه کننده هستند.

 

در ماه‌های اخیر شاهد این بودیم که بازیکنان به دنبال کشف راز پشت پرده نام بازی Abandoned بودند و تلاش کردند تا این پروژه را به هیدئو کوجیما و بازی Silent Hill ربط بدهند که البته در بعضی موارد بسیار منطقی و قانع کننده نیز بود. اما همانطور که اشاره کردیم حاشیه‌ها حول محور بازی Abandoned کم نیستند و به تازگی حدس‌هایی زده می‌شود که این عنوان در واقع نسخه جدید از سری Metal Gear خواهد بود که قرار است به صورت یک سورپرایز از طرف سونی معرفی شود. نکته جالب ماجرا اینجاست که استودیو Blue Box و رئیس استودیو، حسن قهرمان (Hasan Kahraman) در بیانیه‌های رسمی تمام این حدس و گمان‌ها را رد کرده‌اند.

 

ابتدا قهرمان اشاره کرد که کوجیما هیچ ارتباطی به پروژه ندارد. همچنین بسیاری از رسانه‌ها به دنبال ارتباطات قهرمان گشته‌اند و با برقراری ارتباط با این شخص، به نظر می‌رسد هیچ ارتباطی بین کوجیما و استودیو Blue Box وجود ندارد، طبق اطلاعات جدید به نظر می‌رسد حدس‌های مربوط به دخیل بودن کوجیما در جریان بازی Abandoned و ساخت بازی Silent Hill حدسی دور از ذهن خواهد بود.

اما مهم‌ترین بخش تمام این ماجرا این است که آیا حاشیه‌های شکل گرفته حول محور بازی Abandoned، دخالت کوجیما، ساخته شدن بازی Silent Hill و احتمال ساخت نسخه بعدی سری Metal Gear تاثیری روی روند توسعه و تبلیغات بازی Abandoned داشته است یا نه؟!

 

اینطور که پیداست این حاشیه‌ها و شایعات تاثیر بسیاری روی پروژه بازی Abandoned داشته‌اند. حسن قهرمان به تازگی در یک مصاحبه جدید صحبت‌هایی کرده است که به این مسئله مربوط خواهد شد. در مصاحبه‌ای که با قهرمان صورت گرفت، خبرنگار از او در رابطه با تاثیر حاشیه‌های  بازی Abandoned پرسید و قهرمان در پاسخ اینگونه توضیح داد:

«حتی نمی‌توانید حدس بزنید، جریانی دیوانه‌وار بود و تاثیر بسیار منفی‌ای روی توسعه بازی گذاشت و موجب حواس پرتی‌های بسیار زیادی شد. اما در هر حال مطمئن هستم که مردم از بازی Abandoned  راضی خواهند بود. ما به بازی امیدوار هستیم و هنوز هم اطمینان دارم که مردم از بازی خوششان خواهد آمد.»

 

حالا که صحبت‌های قهرمان در رابطه با حاشیه‌ها حول محور بازی Abandoned را مطالعه کردیم، به توضیحات جزئی که در رابطه با بازی داده است نیز توجهی داشته باشید:

«نمی‌توانم اطلاعات زیادی از بازی را برایتان توضیح دهم. اما می‌توانم بگویم که بازی در مکانی صحرایی در آمریکا جریان خواهد داشت»

 

بازی Abandoned تا انتهای سال جاری منتشر خواهد شد! استودیو Blue Box به طور رسمی اعلام کرده است که بازی در نهایت برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه می‌شود. همچنین تریلر این بازی به صورت یک اپلیکیشن مخصوص برای پلی اسیتشن 5 با کیفیت 4K، صدای سه بعدید و امکانات خاص کنترلر DualSense در تاریخ 10 اگوست (فردا) منتشر خواهد شد.

 

نظرتان در رابطه با بازی Abandoned چیست؟ آیا این بازی به بزرگان بازی سازی ارتباطی دارد، یا سازندگان از این حاشیه‌ها برای جلب توجه استفاده کرده‌اند؟ اگر چنین اتفاقی افتاده باشد، مقصر اصلی ماجرا استودیو خواهد بود یا شرکت سونی؟

 

در هر حال چند ساعت تا مشخص شدن این اطلاعات باقی مانده است. پس برای دنبال کردن اخبار مربوط به بازی Abandoned با ما همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.