کالَندز بِلاگ

از نقشه بازی Forza Horizon 5 رونمایی شد

0

در جریان آخرین قسمت از برنامه Let’s Go که سازندگان بازی Forza Horizon 5 برای معرفی بخش‌های مختلف این بازی تدارک دیده‌اند، علاوه بر ارائه اطلاعات جدید هیجان انگیز، از شمایل نقشه این بازی هم رونمایی شد.

در جریان قسمت پنجم استریم Let’s Go، سازندگان محیط‌های جدیدی مانند ساحل سنگی و صحنرای شنی این بازی را در یک Toyota Supra GR 2020  نمایش دادند. با تایید استودیو Turn 10، این ماشین از روز اول انتشار در دسترس بازیکنان خواهد بود. در ادامه می‌توانید بخش‌های مهم نمایش داده شده از بازی Forza Horizon 5 در قسمت پنجم استریم Let’s Go را مشاهده کنید.

 

–    ماشین 2020 Toyota Supra GR از اولین روز عرضه بازی به صورت رایگان در دسترس تمامی بازیکنان خواهد بود.
–    بخش تیونینگ بازی بسیار گسترده خواهد بود. در این استریم اسپویلر عقب، رینگ و حتی یک کیت بدنه کامل برای Supra GR نمایش داده شدند. انتظار می‌رود در قسمت پنجم شاهد کامل‌ترین تیونینگ بدنه در سری بازی Forza Horizon باشیم.
–    تمام بخش‌های این تریلر از کنسول ایکس باکس سری ایکس ضبط شده است و نشان دهنده قدرت واقعی این کنسول است.
–    در این برنامه سه محیط ساحل سنگی، صحرای شنی و صحرای زنده نمایش داده شدند. تمامی محیط‌های بازی در فصل‌های مختلف شمایل متفاوتی خواهند داشت. برای مثال، برخی از مسیر‌های فصل تابستان محیط‌های صحرای زنده، در فصول بارانی توسط رودخانه‌های فصلی از بین خواهند رفت.
–    ترافیک محلی و ماشین‌های NPC در بازی حضور خواهند داشت.
–    افکت دود تایر ماشین‌ها با توجه به حرارت تایر‌ها متفاوت خواهد بود.
–    نقشه کامل بازی Forza Horizon 5 در فصل تابستان را در پایین مشاهده می‌کنید. تمامی نقاط این نقشه عظیم با استفاده از تکنولوژی عکس برداری محیطی از روی محیط‌های واقعی شبیه سازی شده‌اند. نقشه بازی Forza Horizon 5  حدود 50 درصد بزرگتر از نقشه بازی Forza Horizon 4 است و از 11 زیست بوم مختلف تشکیل شده است. 
–    این بازی بزرگترین بزرگراه تاریخ این مجموعه را در بخش میانی نقشه به بازیکنان هدیه می‌کند.

 

بازی Forza Horizon 5 در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان) برای کامپیوتر، ایکس باکس سری ایکس و اس و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.