کالَندز بِلاگ

شایعه: بخش بتل رویال بازی Halo Infinite با داستان آن ارتباط تنگاتنگی دارد

0

در فایل‌های آخرین تست فنی بازی Halo Infinite ساخته استودیو 343 Industries، جزئیات جالبی درباره این بازی کشف شده است که برخی از آن‌ها به احتمال وجود یک بخش بتل رویال در این بازی اشاره دارند. علی‌رغم اینکه سازندگان این بازی وجود حالت بتل رویال را تا کنون تایید نکرده‌اند، به نظر می‌رسد که این بخش سال‌ها در دست توسعه بوده است.

 

تام هندرسون (Tom Henderson)، یکی از افشاگران مورد اطمینان که اغلب بابت لو دادن جزئیات بازی Battlefield 2042 شناخته می‌شود، در صفحه توییت خود اعلام کرده است که بخش بتل رویال بازی Halo Infinite به احتمال زیاد وجود دارد و همچنین به روش‌های گوناگونی با داستان این بازی مرتبط می‌شود. متن توییت اصلی او به شرح زیر است:

«بخش بتل رویال بازی Halo Infinite ارتباط تنگاتنگی با داستان این بازی دارد. پس اگر نمی‌خواهید داستان آن برایتان لو برود، به شایعات مربوط به بخش بتل رویال این بازی نیز توجه نکنید. علت رابطه میان داستان و بتل رویال این بازی را دقیقا نمی‌دانم، اما گمان می‌کنم این مسئله باعث می‌شود مردم به خرید نسخه کامل این بازی ترغیب شوند.»

او پیرو توییت قبلی درباره احتمال عرضه بخش بتل رویال بازی Halo Infinite نیز بیاناتی داشت:

«جهت شفاف‌سازی اعلام می‌کنم که همچنان از بابت عرضه شدن این بازی مطمئن نیستم، اما می‌دانم که این بخش حداقل چند سالی در دست ساخت بوده است.»

 

بازی Halo Infinite در تعطیلات کریسمس سال ۲۰۲۱ برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، سری اس و پی‌سی منتشر می‌شود.

نظر شما درباره عرضه حالت بتل رویال برای بازی Halo Infinite چیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.