کالَندز بِلاگ

بازی Humankind شامل ۱.۵ میلیون تمدن است + تریلر

0

بازی Humankind از استودیو Amplitude، هفته دیگر منتشر می‌شود و برای کامپیوتر و سرویس گیم پس در دسترس قرار خواهد گرفت. به منظور ایجاد یک حس از مقیاس این بازی، سازندگان  یک تریلر جدید را منتشر کرده‌اند که در آن تمامی فرهنگ‌های مختلف، تمدن‌ها، واحد‌ها و موارد دیگر که بازیکنان می‌توانند با‌ آن‌ها روبرو شوند، طرح شده است.

 

بازی Humankind شباهت بسیاری به سری بازی Civilization دارد. شما تمدنی را به‌دست می‌گیرید و در چندین دوره تاریخی آن را هدایت می‌کنید. می‌توانید از طریق دیپلماسی، قدرت نظامی و یا علم‌، به توسعه شهر‌ها و تکنولوژی‌های جدید بپردازید. نکته کلیدی بازی اینجاست که هر دوره به شما این امکان را می‌دهد که با توجه به پاداش‌ها و مجازات‌های مختلفی که به دست آورده اید، از بین ده تمدن، یکی را انتخاب کنید که این مکانیزم منجر به تولید تعداد بسیار زیادی تمدن به شکل تصادفی در طول بازی می‌شود.

طبق چیزی که در تریلر می‌توان مشاهده کرد، در کل می‌توان به ۱.۵ میلیون تمدن مختلف دست یافت. البته شما در مجموع به  ۱۲۹ واحد، ۱۰ نوع زیست بوم، ۴۵ گونه حیوانی، ۹۳ تکنولوژی مختلف دسترسی دارید. بازی Humankind در ۱۷ آگوست (۲۶ مرداد ۱۴۰۰) برای کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد.
اگر تجربه ای از این سبک بازی دارید، خوشحال می‌شویم که در بخش نظرات آن را با ما در میان بگذارید.
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.