کالَندز بِلاگ

تصاویری جدیدی از بازی Halo Infinite فاش شد

0

بازی Halo Infinite در اخبار متعددی در چند روز گذشته حضور داشته است. این بازی قرار است پاییز امسال منتشر شود و به تازگی نسخه بتا چندنفره آن تکمیل شده و جزئیات گوناگونی از آن نیز اخیرا در حال فاش شدن است. از اسپویلر‌های مرتبط با بخش داستانی بازی که ناخواسته توسط خود استودیو 343 industries به اشتراک گذاشته شد تا صحبت‌هایی از حالت بتل رویال (که احتمالا به بخش کمپین مرتبط باشد)، جزئیات احتمالی زیادی در ارتباط با این بازی تیراندازی که افراد زیادی منتظر آن هستند، منتشر شده است. اکنون به نظر می‌رسد چند خبر کوچک‌تر در ارتباط با بخش چند نفره بازی Halo Infinite نیز فاش شده است.

تصویر فاش شده از بازی Halo Infinite

یک کاربر وب سایت Reddit عکس‌هایی از نقشه‌های در حال طراحی بازی Halo Infinite را به اشتراک گذاشته است. دو تصویر نقشه‌هایی خارج ساختمان را نشان می‌دهند و یکی از آن‌ها در شب اتفاق می‌افتد در حالی که به نظر می‌رسد یک نقشه دیگر تمرکز بر محیط‌های بسته و مکان‌های درون ساختمانی دارد. عکس چهارمی نیز میان این تصاویر وجود دارد که به ما اجازه می‌دهد نگاهی دیگر به نقشه Big Team Battle Behemoth که استودیو 343 Industries قبلا در ارتباط با آن صحبت کرده بود، بیندازیم. در همین حال یک تصویر فاش شده دیگر (که توسط Windows Central منتشر شده است) یک محل نبرد را نشان می‌دهد که طراحی‌ با تمرکز بر فضاهای عمودی دارد و به وضوح از بازی Halo: Reach الهام گرفته است. 

تصویر فاش شده از بازی Halo Infinite

قبل‌تر، استودیو 343 Industries در ارتباط با چند نقشه‌ مخصوص برای حالت چند نفره صحبت کرده بود که از میان ‌آن‌ها می‌توان به نقشه Fragmentation (که یک نقشه دیگر برای حالت Big Team Battle است) و سه نقشه Bazaar، Recharge و Live Fire. که در پیش‌نمایش تکنیکی که به تازگی منتشر شد، وجود داشتند؛ اشاره کرد. با در نظر گرفتن نقشه‌های رسمی و نقشه‌های فاش شده به نظر می‌رسد بازی Halo Infinite با حداقل ۹ نقشه گوناگون منتشر خواهد شد. 

 

در همین حین، در توییتر اکانت @PeeingSpartan نیز به تازگی عکس‌های جدیدی به اشتراک گذاشته و چند قابلیت شخصی سازی زره درون بازی را نمایش داده است. بعضی از این قابلیت‌ها چیزهایی هستند که احتمالا انتظار دیدن آن‌ها را داشته‌اید اما تصاویر دیگری نیز وجود دارند که اندکی عجیب‌تر و غیر قابل پیش‌بینی هستند که در میان آن‌ها حتی صورت یک آدم‌ برفی نیز حضور دارد. 

تصویر فاش شده از بازی Halo Infinite

مهم است که در نظر داشته باشید وقتی صحبت از اخبار فاش شده می‌شود، قطعیت این اخبار ۱۰۰ درصد نیست. موارد نشان داده شده تماما کارهایی هستند که هنوز در وضعیت «در حال توسعه» قرار دارند و بازی Halo Infinite حداقل چندین ماه تا انتشار فاصله دارد. همچنین کاملا محتمل است که با مدل فروش فصلی بعد از انتشار بازی که استودیو 343 Industries قرار است استفاده کند، تعدادی از این اخبار مربوط به زمان انتشار نباشد و قرار باشد بعد از مدتی به بازی اضافه شوند (یا حتی ممکن است هیچ‌وقت به بازی اضافه نشوند).

 

تصویر فاش شده از بازی Halo Infinite

به هر حال بازی Halo Infinite قرار است چند نسخه بتا دیگر قبل از انتشارش را تجربه کند و استودیو 343 Industries اعلام کرده که قرار است فرای آنچه در پیش‌نمایش تکنیکال منتشر شده دیده‌ایم بروند. پس امیدواریم که به زودی بدانیم باید منتظر چه چیزی باشیم.

 

بازی Halo Infinite قرار است برای ایکس باکس سری ایکس و اس، ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر شود. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.