کالَندز بِلاگ

بازی های جدید سرویس گیم پس معرفی شدند

0

شرکت مایکروسافت طی دومین رویداد رونمایی مستقل [email protected] و Twitch Gaming، از چند بازی شناخته‌شده دیگر که به زودی به سرویس گیم پس اضافه می‌شوند رونمایی کرد.

 

بگذارید با بزرگترین عنوان شروع کنیم:

بازی Stardew Valley، پاییز سال جاری به سرویس گیم پس برای کامپیوتر و کنسول‌های ایکس باکس اضافه خواهد شد. اگر از معدود بازیکنانی هستید که هنوز این شبیه‌سازی مزرعه‌ای آرام و واقع‌گرایانه را تجربه نکرده‌اید، به زودی می‌توانید از طریق عضویت خود در سرویس ایکس باکس گیم پس، بدون پرداخت هزینه اضافی از این بازی لذت ببرید.

 

این بازی در زمان خوبی هم به گیم پس اضافه خواهد شد، به‌روزرسانی بزرگ نسخه 1.5 بازی Stardew Valley کمی پیش برای کنسول‌ها منتشر شد، در این به‌روزرسانی شاهد اضافه شدن محتویاتی به بخش‌های پایانی مسیر پیشروی بازی بودیم، این به‌روزسانی بیشترین محتویات از زمان انتشار را به این بازی اضافه کرد (از جمله بازی چندنفره روی یک صفحه یا Split-screen و بازی گروهی محلی). اگر می‌خواهید با رسیدن فصل زمستان بازی آرامش‌بخشی را تجربه کنید، بازی Stardew Valley را در نظر داشته باشید.

 

عنوان بعدی، بازی Aragami 2 است که در تاریخ 26 شهریورماه برای سرویس گیم پس منتشر می‌شود. اگر با نسخه اول این بازی آشنایی ندارید، باید بگوییم که این بازی بیشتر روی مبارزه‌های نینجایی تمرکز کرده و کمی یادآور سری بازی Tenchu است. سیستم مبارزه این بازی از زمان بازی اول گسترش یافته و بهبود پیدا کرده است، و تیم تولید این بازی ذکر می‌کنند که در مقایسه با بازی اول، هنگام تولید این بازی بزرگتر شده و تجربه بیشتری پیدا کرده‌اند.

بازی Aragami 2 هنگام انتشار به سرویس گیم پس برای رایانه شخصی و ایکس باکس اضافه خواهد شد (این بازی برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 هم منتشر خواهد شد).

عنوان بعدی‌ای که به سرویس گیم پس اضافه خواهد شد و اکنون به آن می‌پردازیم، بازی Pathfinder: Wrath of Righteous است. توسعه‌دهنده این بازی یعنی استودیو Owlcat Games، در سال 2021 این بازی را تحت گواهی انتشار جدید شرکت Prime Matter به صورت فیزیکی برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر می‌کند. انتشار دیجیتالی این بازی توسط شرکت META، شرکت اصلی‌ای که برای انتشار این عنوان با Owlcat همکاری کرده است، عرضه خواهد شد.

 

به تازگی متوجه شدیم که با وجود این‌که این بازی در تاریخ 11 شهریورماه برای کامپیوتر منتشر می‌شود، عرضه این بازی برای کنسول‌ها در تاریخ 11 اسفند صورت خواهد گرفت. بازی Pathfinder: Wrath of Righteous از روز اول انتشار برای کنسول‌ها به صورت انحصاری به سرویس گیم پس اضافه خواهد شد.

 

اگر این بازی نظر شما را جلب کرده است، در این مطلب می‌توانید با آن آشنا شوید:

در بازی نقش‌آفرینی حماسی جدیدی که توسط سازندگان بازی تحسین شده Pathfinder: Kingmaker، توسعه داده می‌شود، به قلمرویی که شیاطین آن را فرا گرفته‌اند سفر کنید. طبیعت خوبی و بدی را بررسی کنید، با هزینه حقیقی قدرت آشنا شوید، و در قالب قهرمانی حماسی که توانایی انجام اعمالی فراتر از انتظارات فانی را دارد، برخیزید.

مسیر سفر، شما را به منطقه Worldwound می‌برد، در این منطقه با باز شدن دروازه‌ای به Abyss، وحشتی به جان دنیا افتاده است که روح و جسم مردم را تسخیر می‌کند. بیش از یک قرن، کشورهای همسایه سعی کرده‌اند که در مقابل خطراتی که از این دروازه بیرون می‌آید مقاومت کنند و دشمن را به عقب برانند، اما تلاش آن‌ها به نتیجه نرسید. اکنون شما فرصتی برای پایان دادن به این مشکل را در مقابل خود می‌بینید، اما مسیر رستگاری با مشکلات فراوانی همراه است. آیا به فرشته‌ای درخشان تبدیل خواهید شد که توسط پهلوانان شایسته پشتیبانی می‌شود؟ یا به جادوگری که گله‌های مردگان زنده‌شده جاودان را به همراه دارد تبدیل می‌شوید؟ یا به شکل چیزهایی دیگر در خواهید آمد؟ لشگر خود را رهبری کرده و سران شیطانی قدرتمند را تهدید کنید. مبارزه شما اتفاقاتی زنجیره‌ای را شروع خواهد کرد که به تغییر دائمی دنیا و شما منجر خواهند شد.

درست است که این نوشته کمی طولانی بود، اما تمام چیزهایی که می‌توانید از این بازی نقش‌آفرینی جاه‌طلبانه انتظار داشته باشید در آن خلاصه شده‌اند.

عنوان بعدی، بازی Pupperazi است که «به زودی» به گیم پس اضافه خواهد شد. می‌توان گفت که توضیح خلاصه رسمی این بازی، به موثرترین شکل ممکن آن را معرفی کرده و مخاطبان را جذب می‌‌کند:

«اگر شما نباشید، چه کسی از این سگ‌ها عکس‌برداری کرده، آن‌ها را نوازش کرده و با سخنان محبت‌آمیز با آن‌ها صحبت می‌کند؟ در بازی Pupperazi، بازی عکس‌برداری از سگ‌ها، دنیا به شما احتیاج دارد!»

می‌توانید این بازی را نسخه‌ سگی بازی Pokemon Shop در نظر بگیرید و احتمالا حدسی نسبتا درست در مورد ماهیت آن شکل خواهید داد. با وجود این‌که این بازی طی استریم این رویداد برای سرویس ایکس باکس گیم پس معرفی شد، تاریخ انتشار این بازی در صفحه آن در پلتفرم استیم، عبارت woof bark bark (واق واق) را به نمایش درمی‌آورد. پس هنوز مشخص نیست که این بازی کی عرضه خواهد شد.

در نهایت، در این رویداد از بازی Evil Genius 2 برای گیم پس رونمایی شد.

استودیوی Rebellion طی این استریم از بازی Evil Genius 2 برای ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس رونمایی کرده و کمی بعد تایید کرد این بازی برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 هم عرضه خواهد شد. انتشار نسخه کنسولی این بازی برای فصل چهارم سال جاری برنامه‌ریزی شده است، بازی Evil Genius 2 هم از زمان انتشار به گیم پس اضافه خواهد شد.

 

آیا از عناوین جدید سرویس گیم پس راضی هستید؟ نظرات خود را با در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.