کالَندز بِلاگ

تریلر DLC جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد

0

همان‌طور که اوایل سال جاری، بسته گسترش دهنده Wrath of Druid بازی Assassin’s Creed Valhalla ایوور را به ایرلند کشاند، در بسته گسترش دهنده The Siege of Paris شاهد رفتن او به امپراتوری فرانکیا و محاصره پاریس هستیم. ایوور در این بسته گسترش دهنده با شارل سوم درگیر شده و به پاریس حمله می‌کند. البته که محتویات داستانی و یک نقشه جدید، مهم‌ترین بخش‌های این بسته الحاقی جدید هستند، اما چیزهای زیادی در گیم‌پلی این بسته الحاقی هم وجود دارند که باید انتظارشان را کشید، بعضی از ویژگی‌های گیم‌پلی این بسته الحاقی در تریلر گیم‌پلی جدید آن به نمایش در آمده‌اند.

 

البته که بزرگترین ویژگی اضافه‌شده جدید، ماموریت‌های نفوذی (Infiltration Missions) هستند، عملکرد این ماموریت‌ها شباهت زیادی به ماموریت‌های جعبه سیاه (Black Box Missions) در بازی Assassin’s Creed Unity دارد، یعنی در این ماموریت‌ها به شما یک هدف، و چند راه برای رسیدن به آن هدف و کشتن او داده می‌شود، نحوه کشتن او و راهی که برای رسیدن به او انتخاب می‌کنید به شما بستگی دارد. در بسته گسترش دهنده The Siege of Paris قدرت‌های جدیدی هم در اختیار شما قرار داده می‌شوند (می‌توانید گروهی از موش‌ها را احضار کنید یا به دشمنان بمب بچسبانید)، همچنین می‌توانید از داس‌های جدیدی در مبارزه بهره ببرید. ویژگی‌های جدید بسته گسترش دهنده The Siege of Paris به همین موارد ختم نمی‌شوند، با مشاهده تریلر ویدئویی این بسته، در جریان جزئیات آن قرار بگیرید:

 

بازی Assassin’s Creed Valhalla برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، کامپیوتر و سرویس گوگل استادیا در دسترس است. سته گسترش دهنده The Siege of Paris برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.