کالَندز بِلاگ

مراحل توسعه بازی Back 4 Blood به پایان رسید

0

بازی Back 4 Blood ساخته استودیو Turtle Rock امروز در وضعیت گلد قرار گرفت و نسخه بتای آن نیز در دسترس همه کاربران قرار گرفت. این مسئله نشان می‌دهد که بازی Back 4 Blood اکنون در مراحل پایانی توسعه قرار گرفته و به دست شرکت‌های تولید دیسک و ثبت گواهی دیجیتال سپرده شده است.

 

بازی Back 4 Blood به عنوان نسخه جانشین بازی Left 4 Dead شناخته می‌شود که در آن گروهی به نام کلینرز (Cleaners) به مقابله با انسان‌های مبتلا خطرناکی به نام ریدن (Ridden) می‌پردازند. این بازی از لحاظ گیم‌پلی شباهت‌های بسیاری به بازی Left 4 Dead داشته و هر شخصیت در این بازی توانایی‌های ویژه خود را دارد که باعث می‌شود کار تیمی در آن اهمیت بسیاری کسب کند. علاوه بر این‌ها، یک سیستم کارتی در بازی پیاده‌سازی شده است به طوری که هر بازیکن می‌تواند تعدادی کارت مختص به خود را انتخاب کند تا در حین مبارزه جوایز خاصی دریافت کند.

بازی Back 4 Blood در تاریخ ۲۰ مهر (۱۲ اکتبر) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و سری اس و همچنین کامپیوتر منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که این بازی در روز انتشار روی سرویس گیم پس نیز قرار می‌گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.