کالَندز بِلاگ

کنترلر مخصوص بازی Hades برای نینتندو سوییچ معرفی شد

0

بازی Hades یکی از عناوین خاصی است که توانست با انتشارش غوغا به پا کند و صنعت بازی‌ها در سبک roguelike را دگرگون کند. حالا مدتی است که این عنوان دوست داشتنی راهش را به سایر کنسول‌ها نیز پیدا کرده است و در نتیجه تعداد بازیکنانش بسیار افزایش یافته‌اند.

 

اما همانطور که مشخص است، برای اینکه بتوانید در بازی Hades به زاگریوس کمک کنید تا سرزمین مردگان فرار کند، باید به یک کنترلر خوب مجهز باشید تا بتوانید عملکرد مناسبی در بازی از خودتان نشان دهید. متاسفانه جوی‌کان‌های کوچک نینتندو سوییچ آنقدر که باید در این بازی محبوب کاربرد ندارد. به همین دلیل طرحی مخصوص به بازی Hades روی یکی از کنترلر‌های جانبی نینتندو سوییچ اجرا شده است تا بازیکنان بتوانند با تهیه آن، هم از بازی Hades بهترین تجربه را کسب کنند و هم از زیبایی منحصر به فرد این کنترلر لذت ببرند.

کنترلر مخصوص بازی Hades توسط شرکت PowerA ساخته شده است. شرکت PowerA یک کمپانی ثردپارتی است که کارش ساخت، طراحی و توسعه اینگونه از محصولات است و خوشبختانه همیشه کارش را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهد. اگر شما هم قصد دارید یک کنترلر جدید برای نینتندو سوییچ‌تان بخرید این نسخه می‌تواند گزینه‌ای بسیار مناسب برایتان باشد، مخصوصا اگر طرفدار بازی Hades باشید. اما بهتر است قبل از هرچیز اطلاع داشته باشید که این دسته از کنترلر‌ها، به تکنولوژی NFC مجهز نیستند و به عروسک‌های Amiibo متصل نخواهند شد.

 

بازی Hades در حال حاضر برای دارندگان کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5، رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ قابل خرید است و می‌توانید به راحتی با تهیه بازی از فروشگاه‌های معتبر به تجربه آن بپردازید.

 

نظر شما در رابطه با بازی Hades و کنترلر زیبای نینتندو سوییچ چیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.