کالَندز بِلاگ

شایعه: بازی Sly Cooper 5 در دست ساخت است

0

شاید در صنعت بازی‌های ویدیویی بی سابقه باشد که شایعاتی حول محور ساخت نسخه جدید یک بازی شکل بگیرد و طرفداران نسبت به آن بی اهمیت باشند. اما هر چیزی سرانجام روزی اتفاق خواهد افتاد! این بار شاهد هستیم که شایعات به ساخت بازی Sly Cooper 5 اشاره می‌کنند اما طرفداران سری نسبت به شایعات بی تفاوت‌اند و این اخبار را باور ندارند.

 

در چند ماه اخیر یکی از ساب‌ردیت‌‌ها با نام GamingLeaksAndRumours طی مقاله‌‌ و پست‌های متعددی سعی کرد به طرفداران توضیح دهد که بازی Sly Cooper 5 در دست ساخت است. هر یک از این مطالب منبعی متفاوت داشتند، اما در نتیجه همه آن‌ها به یک مسئله اشاره می‌کردند و آن‌ هم خبر ساخته شدن نسخه جدید از سری بازی Sly Cooper بود. کافی است به هرکسی که یکی از مطالب این ساب‌ردیت را مطالعه کرده است پیام دهید و از آن‌ها بپرسید. اما حالا شاهد هستیم که مدتی از آن مطالب گذشته است و هنوز اخبار مربوط به بازی Sly Cooper 5 وجود دارند و حتی منطقی‌تر نیز به نظر می‌رسند.

 

یکی از شایعاتی که به تازگی منتشر شده است، توسط کاربری به نام JadenTheKing در شبکه اجتماعی ردیت قرار گرفته. طبق این اطلاعات گردآوری شده، بازی Sly Cooper 5 در حال توسعه است، اما بازی توسط استودیو Sucker Punch ساخته نخواهد شد و پروژه ساختش به یک استودیو جدید واگذار شده است. (شایعات قبلی به این اشاره داشتند که بازی توسط استودیو Sucker Punch ساخته خواهد شد)

با این تفاسیر می‌توان نتیجه‌های بسیاری برای آینده بازی Sly Cooper 5 گرفت. ممکن است این نسخه جدید از سری Sly Cooper صرفا یک بازسازی توسط استودیو Blue Point باشد. در غیر اینصورت دلیلی وجود ندارد که بازی به استودیویی دیگر واگذار شود.

 

جالب این است که طرفداران سری بازی Sly Cooper نسبت به این اخبار موضع مشخصی دارند و اعتقادشان بر این است که این‌ها شایعاتی بی اساس هستند. آن‌ها معتقدند که تمامی شایعات به طرح‌های مفهومی قدیمی بازی ارتباط دارند که حالا پس از چند سال فاش شده‌اند.

 

متاسفانه یا خوشبختانه این نوع نگرش نسبت به بازی Sly Cooper 5 بسیار فراگیر شده است و به نظر می‌رسد دیگر کسی به شایعات ساخت بازی Sly Cooper 5 واکنش خاصی نشان نخواهد داد. این در حالی است که اغلب شایعات منتشر شده سرنخ‌هایی منطقی از مراحل ساخت بازی می‌دهند.

 

بازی Sly Cooper  4 که بیشتر با نام بازی Sly Cooper Thieves in Time شناخته می‌شود حدود 8 سال پیش منتشر شد و داستانش ناتمام به پایان رسید. پس از انتشار این بازی، سازندگانش یعنی استودیو Sanzaru Games توسط استودیو Oculus خریداری شد و به نظر می‌رسد تمام روند ساخت دنباله آن کنسل شد. دلیل اصلی طرفداران برای اینکه نسبت به ساخت نسخه جدید موضعی مشخص دارند همین اتفاقات است.

 

نظر شما چیست؟ آیا بازی Sly Cooper 5 در دست ساخت است؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.