کالَندز بِلاگ

بروزرسانی جدید بازی Cyberpunk 2077 یک اشکال اساسی را برطرف کرد

0

شرکت CD Projekt RED قصد دارد که پچ جدیدی برای بازی Cyberpunk 2077 منتشر کند، و این بار طی این پچ شاهد برطرف شدن مشکلات مینی‌مپ بازی خواهیم بود؛ مدت‌هاست که بازیکنان از ناکارآمدی مینی‌مپ این بازی ناراضی هستند.

هشت ماه طولانی از انتشار بازی Cyberpunk 2077 می‌گذرد، و توسعه‌دهندگان این بازی با گذر زمان و طی مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌ها تغییرات نسبتا قابل توجهی را در این بازی اعمال کرده‌اند.

آخرین به‌روزرسانی این بازی که آن را به نسخه 1.3 می‌رساند، مینی‌مپ بازی را بهبود داده و آن را به ابزاری کاربردی برای تعیین مسیر تبدیل می‌کند (کاربران با انتشار مادهایی طی چند هفته پس از انتشار بازی به این مهم دست یافتند).

 

با توجه به سایت این توسعه‌دهنده و اطلاعاتی که از بروزرسانی جدید بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد، مینی‌مپ جدید به شما اجازه می‌دهد که بزرگنمایی نقشه را کمی بیشتر کاهش دهید. به ترتیب شکل سفرهای شما به نقاط مختلف Night City کمی آسان‌تر شده  و به راحتی مسیری که باید طی کنید را درک خواهید کرد.

اگر علاقه دارید اطلاعات بیشتری از این به‌روزرسانی کسب کنید، باید بگوییم که شرکت CD Projekt RED قصد دارد طی استریمی در کانال توییچی خود جزئیات بیشتری از بروزرسانی نسخه 1.3 بازی Cyberpunk 2077 را به اشتراک بگذارد.

 

این استریم زنده محتویات جدیدی از بازی را هم به مخاطبان معرفی خواهد کرد. طبق بیانیه شرکت CD Projekt RED، این استودیو قصد دارد «تغییرات جالب و جدیدی که طی پچ 1.3 در بازی Cyberpunk 2077 اعمال می‌شوند را به همراه اولین DLCهای این بازی» را به مخاطبان نشان دهد.

 

با وجود این‌که طبق صحبت‌های شرکت CD Projekt RED، بازی Cyberpunk 2077 عملکرد استانداردی دارد، به نظر این شرکت همچنان قصد دارد با انتشار به‌روزرسانی‌هایی برای این بازی، کارآیی، عملکرد و تجربه کلی آن را بهبود ببخشد.

 

امیدواریم DLC جدید بازی Cyberpunk 2077 اعتماد بازیکنان را بازگرداند. نظر شما در مورد وضعیت فعلی این بازی چیست؟ به نظرتان شرکت CD Projekt RED با به‌روزرسانی این بازی آن را به عنوانی قابل قبول تبدیل کرده است؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.