کالَندز بِلاگ

اطلاعاتی مربوط به حالت بتل رویال بازی The Last of Us 2 فاش شد

0

بیش از یک سال از عرضه بازی The Last of Us 2 می‌گذرد و همچنان نام آن گاهی بر سر زبان‌ها می‌آید. ناتی داگ، استودیوی توسعه‌دهنده این بازی، پیش از عرضه آن به صورت غیرمستقیم بیان کرده بود که حالت چندنفره این بازی به یک بخش جداگانه بسیار بزرگ تبدیل شده است. با توجه به اینکه این استودیو اخیرا فراخوان شغلی جدیدی منتشر کرده بود، چندان بعید نیست که آن‌ها همچنان مشغول کار روی بخش چندنفره این بازی باشند؛ هرچند که تا کنون کوچک‌ترین اطلاعاتی به صورت رسمی درباره آن منتشر نشده است.

 

اما به تازگی، اطلاعاتی جدیدی در میان فایل‌ها و کدهای بخش تک‌نفره این بازی پیدا شده است که در گذشته صحبتی از آن‌ها نشده بود. این اطلاعات به نقشه‌ای اشاره دارند که به نظر می‌رسد برای چیزی مشابه یک بخش بتل رویال ساخته شده است. البته شایان ذکر است که اطلاعات ممکن است مربوط به یک فایل قدیمی درون بازی باشد که هرگز به نسخه نهایی بازی کشیده نشده‌اند.

 

فرضیه اصلی این است که یک نقشه جدید با الهام از برخی نقاط واقعی درون بازی مانند چند متل، پمپ بنزین و بندر برای یک حالت چندنفره ساخته شده است. همچنین فایل‌های دیگری مربوط به گردن‌بند سگ‌ها و اشاراتی به سطح Armour، Helmet و Backpack پیدا شده است که ممکن است برای برخی جالب توجه باشد.

 

نظر شما درباره یک بازی بتل رویال با گیم‌پلی بازی The Last of Us 2 چیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.