کالَندز بِلاگ

تریلرهای جدیدی از بخش‌ Career Mode و Ultimate Team فیفا ۲۲ منتشر شد

0

یکی از مهم‌ترین انتقاداتی که سالانه به بازی‌های سری فیفا وارد می‌شود، این است که هر سال همان بازی بدون تغییر‌‌های چشم گیری منتشر می‌شود. اما با توجه به روند بازی فیفا ۲۲ به نظر نمی‌رسد این‌بار منتقدان بتوانند چنین ایرادی از بازی فیفا ۲۲ بگیرند، چون سازندگان تغییرات بسیاری در بازی FIFA 22 ایجاد کرده‌اند.

 

خوشبختانه یا متاسفانه، شرکت EA مدت‌‌ها به انتقادات هواداران و درخواست‌های آن‌ها بی‌اعتنایی می‌کرد، اما در نهایت حالا شاهد این هستیم که شرکت EA بالاخره به خواسته طرفدارانش عمل خواهد کرد و پیشنهاداتی که آن‌ها سال‌‌هاست به کمپانی می‌دهند را در بازی فیفا ۲۲ اجرایی کرده است. همانطور که مشخص شده است بازی بهبود‌های خاصی در کلیت و گیم پلی اصلی داشته است. اما صحبت ما در این بخش در رابطه با تغییرات در ماد‌‌های محبوب بازی است.

 

 

شرکت EA امروز دو نمایش جذاب از بازی منتشر کرد که در یکی از آن‌‌ها جزئیات اضافه شده به بخش‌ Career Mode و Ultimate Team را به نمایش گذاشته‌اند. درست مانند همان شایعاتی که قبل از معرفی بازی به گوشمان رسیده بود، حالا می‌توانیم در بخش Career Mode بازی فیفا 22  تیم دلخواه خودمان را بسازیم و آن‌ را برای صعود و قهرمانی در لیگ دلخواه، هدایت کنیم. همچنین در این بخش جذاب، مراحل پیشرفت و ارتقا نیز به طور کلی بهبود‌های ویژه‌ای داشته است که می‌توانید در نمایش مشاهده کنید. اما همانطور که اشاره کردیم بخش Ultimate Team هم در بازی فیفا ۲۲ تغییرات خاصی را شامل می‌شود و این بهبود‌ها روی حالت ارتقا و شخصی سازی بازی تاثیرگذار خواهند بود.

 

حالا بهتر است از توضیحات اضافه بگذریم و شما را به مشاهده نمایش جذاب و جدید بخش Career Mode بازی فیفا ۲۲ دعوت کنیم.

 

 

نمایش بخش Ultimate Team بازی فیفا ۲۲:

 

 

بازی فیفا 22 در تاریخ 1 اکتبر (14 مهر ماه) برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.