1,303 کالا

مکمل سوخت و روغن خودرو از ترکیبات مورد نیاز اتومبیل‌ها هستند که به کمک آن‌ها ماشین و خودرو می‌تواند درست‌تر، پرقدرت‌تر و پرسرعت‌تر عمل کنند. برخی روغن موتور را مانند خون ضروری می‌دانند که دو وظیفه‌ی اصلی روان کاری و تمیزکاری را برعهده دارند. این مکمل‌های سوخت و روغن‌ها انواع و طرح مختلف دارند و براساس مدل ماشین و نوع موتور انتخاب می‌شوند و در بخش‌های مختلف ماشین از جمله پیستون، سیلندر، سوپاپ و یا قطعات لاستیکی کاربرد دارند. انواع این مکمل‌ها و روغن‌ها افزایش عدد اکتان سوخت تا میزان ۸ واحد را سبب می‌شوند به همین دلیل بسیار پرطرفدار و کاربردی هستند و همچنین از آسیب های ناشی از مصرف بنزین با اوکتان پایین جلوگیری می‌کنند.

برخی از مکمل‌های سوخت سبب مصرف سوخت بهینه‌تر می‌شوند به همین دلیل رانندگان زیادی از آن‌ها استفاده می‌کنند. برخی از آن‌ها ارتقاء دهنده‌ی عدد اکتان بنزین octane و در نتیجه کاهنده صدور میزان ذرات، هیدرو کربن ها، مونوکسید کربن و اکسیدهای نیتروژن هستند به همین دلیل استفاده از آن‌ها سبب کاهش آلودگی ناشی از مصرف سوخت ماشین‌ها می‌شوند. مکمل‌های سوخت بر روی‌ بسته‌بندی‌شان اطلاعات لازم را دارا هستند و رانندگان با مطالعه‌ی آن‌ می‌توانند از جزییات ترکیبات آن مطلع شوند. برخی از آن‌ها سبب افزایش بازدهی موتور می‌شوند و برخی دیگر ریپ زدن را کاهش می‌دهند. این مکمل‌ها برای ماشین‌های بار کارکرد زیاد و بخصوص ماشین‌های مسابقه‌ای بسیار ضروری هستند زیرا تمیز کننده موتور خودرو هستند و از ایجاد رسوب جلوگیری می‌کنند.

 

فروشگاه اینترنتی کالندز گزیده‌ ای از بهترین و مرغوب‌ترین مکمل سوخت و روغن خودرو را گردآوری کرده است. برای خرید مکمل سوخت و روغن خودرو به صورت آنلاین می‌ توانید به کالندز مراجعه کنید و یک خرید آنلاین لذت ‌بخش را تجربه‌ کنید. در برخی از جشنواره‌های این سایت، قیمت‎های مکمل سوخت و روغن خودرو تخفیف‌دار می‌شوند و می‌توانید آن‌ها را با قیمت مناسب‌تری تهیه کنید. برخی از برندهایی که تولید و عرضه‌کننده‌ی مکمل سوخت و روغن خودرو هستند عبارتند از بهران، کاسپین، کاسترول و ایرانول که بهترین مکمل بنزین برای 206، مکمل بنزین توربو، مکمل بنزین آلمانی و مکمل بنزین امریکایی را تولید می‌کنند.