427 کالا

آدامس محصول فانتزی و دوست داشتنی است که قدمت آنها به بیش از هزار سال باز می‌گردد. در گذشته آدامس به شکل امروزی وجود نداشته است و از مواد طبیعی به عنوان آدامس استفاده می‌شد. تجاری‌سازی آدامس از سال 1850 آغاز شد و این محصولات در طرح و طعم‌های مختلف در اختیار همه قرار گرفت. اکنون آدامس یک محصول جویدنی مصنوعی است که کاربرد‌های مختلفی دارد. آدامس‌ها به همراه خوشبو کننده‌های دهان به منظور رفع بوی نامطبوع تنفس یا تغییر طعم و ناخوشایند دهان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قدمت تولید آدامس در ایران به ده‌ی 30 باز می‌گرد. آدامس خروس‌نشان از اولین برندهای قدیمی تولید این محصول جویدنی است. در حال حاضر آدامس‌های ایران با استقبال فراوانی روبه‌رو شده است. سال‌ها پیش تنوع طعم آدامس‌ها بسیار کم بود و به چند طعم محدود مانند آدامس موزی، آدامس نعنایی و آدامس توت فرنگی محدود می‌شد. امروزه برندهای معتبر ایرانی به خوبی توانسته‌اند محصولات خود را در طعم‌های متنوع و بسته‌بندی‌های شیک عرضه کنند و با برندهای مطرح خارجی نظیر تریدنت، اوربیت، و فایو به رقابت بپردازد.

آدامس مانند دیگر محصولات غذایی  علاوه بر معایب، مزایایی نیز دارد. جویدن بیش از اندازه‌ی آدامس کن است باعث سردرد و در شرایط خاص باعث بروز مشکلات فک و دهان گردد. قند موجود در آدامس پلاک دندان را تخریب می‌کند و پوسیدگی دندان را به دنتبال دارد. از مزایای جویدن آدامس می‌توان به تمرکز و افزایش قدرت تصمیم‌گیری اشاره کرد. جویدن آدامس به استرس کمک می‌کند و سوخت و ساز بدن را افزایش می‌دهد. اگر قصد دارید سیگار را ترک کنید از جویدن آدامس کمک بگیرید.

خوشبوکننده‌ی دهان یکی دیگر از محصولاتی است که در کنار آدامس جای خود را در میان سبد غذایی ایرانیان پیدا کرده است. این محصول به منظور رفع طعم ناخوشایند دهان و بوی نامطبوع تنفس مورد استفاده قرار می‌گیرد خوشبو کننده‌های قرصی در طعم‌های مختلف مانند مانند پرتقالی، عسلی، نعنایی و... عرضه می‌گردد. خوشبوکننده‌های دهان را در دو نوع قرص و اسپری در کالندز به صورت اینترنتی تهیه کنید.

در این صفحه از محصولات کالندز می‌توانید انواع آدامس و خوشبو کننده‌های دهان را مشاهده کنید. خرید آنلاین محصولات به شما این امکان را می‌دهد تا انواع مختلف آدامس و محصولات جویدنی رژیمی و خوشبو کننده‌های دهان را در یک صفحه مشاهده و در صورت نیاز آنها را با یکدیگر مقایسه کنید. علاوه بر آن خرید اینترنتی فرصت استفاده از با تخفیف ویژه کالندز بر محصولات آدامس و خوشبو کننده‌ی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.