782 کالا

کیک و کلوچه از پرطرفدارترین میان‌ وعده‌هایی هستند که در محیط کار، مدرسه و سفر می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. می‌توان از آن‌ها برای وعد‌های اصلی مثل صبحانه و برای میان ‌وعده مانند عصرانه و تغذیه در مدرسه استفاده کرد و همراه چای، شیرکاکائو، شیر و انواع آب میوه از آن‌ها لذت برد. این گروه از محصولات خوراکی بسیار متنوع هستند و در اندازه‌های مختلف تهیه می‌شوند. کیک‌‌ها و کلوچه‌ها با انواع طعم خرمایی، کاکائویی، شکلاتی، گردویی، نارگیلی، روکش دار، ساده، پرتقالی و موزی به صورت کرم‌دار یا همراه روکش‌های شیری یا عسلی برای همه‌ی سلیقه‌ها طراحی شده‌اند. برخی از آن‌ها به دلیل داشتن پودرهای نارگیل و گردو، سبوس، جو، کنجد و کارامل از انرژی بیشتری برخوردار هستند و همچنین غنی از برخی مواد مغذی هستند.

انواع کیک ساده، کیک کاکائویی، کیک موزی و کیک پرتقالی از محصولات متنوع شرکت‌های تولیدکننده‌ی کیک و کلوچه است که برای خرید آنلاین آن‌ها می‌توانید به سایت کالندز مراجعه کنید. در برخی از جشنواره‌های کالندز انواع کیک و کلوچه شامل تخفیف می‌شوند می‌توان آن‌ها را با قیمت‌های مناسب‌تری خرید کرد و از یک خرید اینترنتی لذت برد.

کلوچه نوعی نان شیرینی است که با استفاده از آرد گندم، شکر و روغن تهیه می‌شود که با مواد شکلاتی و طعم‌دهنده ترکیب می‌شود. کلوچه از خوراکی‌های بسیار قدیمی ایران است و مربوط به استان سیستان است که معروف‌ترین آن کلوچه‌ی خرمایی است. کلوچه فومن و محلی نیز از کلوچه‌های معروف دیگر هستند که برخی از آن‌‌ها داغ سرو می‌شوند. کروسان نوعی نان و شیرین هلالی شکل است که متعلق به اروپا است. این نوع کیک در ایران نیز بسیار پرطرفدار است و نوع شکلاتی دار آن بسیار محبوب و لذیذ است. برخی از آن‌ها دارای پنیر، گوشت، مغزهای گیاهی و خامه و کرم و مناسب برای وعده‌ی صبحانه و عصرانه هستند. اشترودل نام یکی دیگر از شیرینی‌های اروپایی است که دارای انواع شیرین و شور است. این شیرینی از یک ورقه‌ی نازک خمیری تشکیل شده است و داخل آن انواع مواد غذایی می‌تواند باشد. انواع کروسان، اشترودل و کلوچه در سایت کالندز برای سفارش آنلاین موجود است و از انواع آن‌ها می‌توان به اشترودل کرم شکلات، اشترودل مغز دار و کروسان فندقی اشاره کرد.