13,217 کالا
10% تخفیف کلاه کپ کد M300

کلاه کپ کد M300

37,800 تومان
( 373 دیدگاه )
10% تخفیف کلاه کپ  کد M200

کلاه کپ کد M200

31,950 تومان
( 213 دیدگاه )
23% تخفیف کلاه کپ مدل K-1

کلاه کپ مدل K-1

50,000 تومان
( 71 دیدگاه )

کلاه نوعی پوشش برای سر و مو است و نقش محافظتی از سر و مو در برابر سرما، آلودگی، آفتاب و ... را بر عهده دارند. البته در گذشته‌های دور کلاه افراد نشانگر جایگاه اجتماعی بوده اما باگذشت زمان جنبه محافظتی پیداکرده و امروزه به‌علاوه ویژگی محافظتی، جنبه استفاده برای استایل سازی نیز دارند. امروزه کلاه به‌عنوان یک اکسسوری برای آقایان محسوب می‌شوند. کلاه‌ها استایل شما را می‌سازند. از استایل کلاسیک تا استایل مدرن و کژوال در انواع کلاه‌ها دیده می‌شوند. برای تکمیل یک استایل خاص حتماً به استفاده از کلاه باید فکر کرد. دنیای مدل‌های کلاه امروزه بسیار گسترده‌تر شده و بسیاری از برندهای مطرح در ایران و سراسر دنیا در ترندهای سالانه خود طرح‌های جدیدی از کلاه را به مردم دنیا معرفی می‌کنند.

دنیای مدل‌های کلاه مردانه بسیار گسترده‌تر از آن چیزی است که فکرش را می‌کنید. کلاه‌ها در مدل‌های متنوع و جنس‌ها و رنگ‌های متنوعی در بازار موجود هستند. همانطور که اشاره شد کلاه‌ها برای استایل‌های متنوع از کلاسیک تا مدرن تولید می‌شوند. از کلاه‌های سبک کلاسیک می‌توان به کلاه فدورا یا شاپو، تاپ هت، بولر، بوتر و ... اشاره کرد. جنس هرکدام از این کلاه‌ها متفاوت است. از کلاه‌های سبک اسپرت و مدرن باید کلاه کپ، بیسبال، لئونی، هامبورگ، برت، وسترن، فلت، استوکمن، بانی و ... را معرفی نمود. کلاه اوشانکا یا کلاه گوشی و یا کلاه روسی نام کلاهی هستند که از پوست حیوانات و یا خزهای مصنوعی ساخته می‌شود و کاربرد آن در فصل زمستان و مناطق بسیار سرد است. کلاه لئونی که به‌تازگی در دنیای مد دیده می‌شوند، کلاه لئونی هم برای تابستان و هم زمستان قابل‌استفاده بوده و گزینه مناسبی برای ساختن استایل خاص و شخصی شما است. کلاه‌ها در جنس‌های متفاوتی مانند نمدی، پشمی، بافتنی، چرمی تولید می‌شوند.

کلاه یکی از اکسسوری‌هایی است که برندهای مطرح دنیا بسیار به آن پرداخته‌اند. از برندهای مطرح دنیا باید به برند بیلی، برند کورین Coorin، برند نیو ارا New Era، برند پست پرزنت Past Present و ... اشاره کرد. در ایران هم برندهای مطرحی مانند مارال چرم، جامه بافت، چرم کمالی و ... تولیدکننده انواع کلاه مردانه هستند.

برای ساختن استایل شخصی خاص مردانه با کلاه باید طیف گسترده مدل‌های کلاه را در اختیار داشته باشید. کالندز با فراهم کردن این امکان، کمک ارزنده‌ای به مخاطبان خود می‌رساند. شما می‌توانید با خرید اینترنتی از کالندز، از لذت خرید سریع و مطمئن بهره‌مند شوید.