16,369 کالا

بخش جدانشدنی از تیپ و استایل مردانه انواع تی شرت و پولوشرت است. بلوزها و پیراهن‌های مردانه از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند و در هزاران رنگ و طرح طراحی و تولید می‌شوند. پیراهن مردانه را می‌توان هم با استایل‌های کژوال و روزمره پوشید و هم با کت‌وشلوار برای مهمانی‌ها و فضاهای رسمی ست کرد. 

برای خرید پیراهن مردانه‌ای که هم ازنظر سایز و هم ازنظر سلیقه مناسب باشد باید پیش از خرید به چند نکته‌‌ی ریز اما بسیار تأثیرگذار توجه کرد. اندازه‌ی یقه‌ی پیراهن مردانه از آن موضوعاتی  است که خیلی از افراد هنگام خرید به آن توجه نمی‌‌‌‌‌کنند. اندازه‌ی یقه نباید خیلی آزاد و نباید خیلی تنگ باشد، باید فضای گردن به‌صورت آزاد در میان یقه قرار بگیرد و جای کافی برای استفاده از پاپیون و کراوات هم باشد. یقه برگردان و یقه دیپلمات از معروف‌ترین مدل‌های یقه‌ی بلوز مردانه هستند.  اندازه‌ی آستین پیراهن مردانه دومین موضوعی است که هنگام خرید باید به آن توجه کرد. آستین پیراهن نباید خیلی بلند و نه خیلی کوتاه باشد. آستین باید کاملاً اندازه‌ای مناسب و تا روی مچ دست باشد. آستین بلوزهای مردانه به‌طور کلی در دو مد آستین بلند و آستین کوتاه است، آستین کوتاه تا بالای آرنج است. اگر اندازه شانه‌ و نیم‌تنه‌ی پیراهن خیلی تنگ باشد باعث می‌شود لباس زودتر از عمر خود فرسوده و پاره شود و همچنین ایجاد محدودیت برای فرد استفاده‌کننده بیاورد.  به دلیل استفاده‌ی مداوم از پیراهن مردانه بهتر است یکی از انواع مرغوب آن تهیه شود. پیراهن‌های باکیفیت از جنس پنبه، نخ و ویسکوز هستند و تا چندین سال کاربرد دارند. قد استاندارد پیراهن‌های مردانه تا روی باسن است ولی براساس نوع سلیقه و نیاز می‌توان این استاندارد را رعایت نکرد.  طرح پارچه‌ی ساده و رنگ‌های سفید، مشکی، طوسی و آبی محبوب‌ترین و شیک‌ترین مدل‌های پیراهن مردانه هستند. این پیراهن‌ها را می‌توان هم با شلوار جین و کفش اسپرت یا کالج ست کرد و هم می‌توان با کت‌وشلوارهای مشکی، خاکستری و قهوه‌ای پوشید.

برای خرید آنلاین انواع پیراهن مردانه می‌توان به فروشگاه اینترنتی کالندز مراجعه کرد. این فروشگاه انواع پیراهن مردانه و پسرانه ترند سال 2021 از برندهای ایرانی و خارجی مانند منگو، زارا و ال سی وایکیکی را گردآوری کرده است. بهتر است پیش از خرید جدول سایز هر پیراهن را مشاهده کرد و متناسب با سایز دلخواه لباس خود را سفارش داد.