472 کالا

شیر یکی از مواد غذایی بسیار پر خاصیت است که از گذشته‌های دور تا امروز در رژیم غذایی انسان‌ها جای داشته است. شیر اولین غذای نوزاد انسان است و در رشد، شکل‌گیری و تکامل بدن انسان نقشی جدی ایفا می‌کند. این ماده‌ی غذایی سرشار از بسیاری از مواد ضروری‌ای مانند کلسیم، پتاسیم، فسفر، سلنیوم و ... است و به کمک مصرف درست آن می‌توانید استخوان‌های سالم و دندان‌های قوی داشته باشید. بعضی از پزشکان معتقدند شیر به کاهش استرس، داشتن خواب راحت و حتی کاهش وزن هم کمک می‌کند. در گذشته شیر به‌صورت سنتی تهیه می‌شد اما امروزه می‌توانید انواع شیر پاستوریزه را در بسته‌بندی‌های مختلف و با اطمینان کافی از سلامتی و بهداشتی بودن شیر تهیه کنید. کامیون‌های حمل شیر که به امکانات کافی مجهز هستند وظیفه‌ی توزیع شیر در سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌ها به‌صورت روزانه را برعهده دارند. ازآنجایی‌که ممکن است بعضی از افراد، حس ناخوشایندی به طعم اصلی شیر داشته باشند، انتخاب‌هایی مانند شیرکاکائو، شیرموز، شیر قهوه و ... در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گرفته‌اند. طرز تهیه‌ی این شیرهای طعم‌دار بسیار ساده است و می‌توانید آن‌ها را در خانه آماده کنید. تمام این شیرهای ترکیبی در میان محصولات برندهای معتبر هم موجود هستند.  همچنین انواع دیگری از شیر مانند شیر سویا، شیر نارگیل و شیر بادام هم در بازار موجود هستند که برای کسانی که به لاکتوز حساسیت دارند و هم چنین وگان‌ها گزینه‌های مناسبی برای مصرف هستند.

این روزها نام‌های زیادی در بازار لبنیات ایران فعالیت می‌کنند و شما می‌توانید بهترین انواع شیر را از این برندها خریداری کنید. کاله یکی از مشهورترین برندهای تولید محصولات لبنی در ایران است و محصولات آن تنوع زیادی دارد. برندهای ماهک، دومینو، روزانه و عالیس هم گزینه‌های دیگری هستند که می‌توانید به سراغشان بروید.

سوپرمارکت کالندز محصولاتی مانند شیر، کره و سایر لبنیات را در اختیار کاربران قرار داده تا خرید خانه‌شان را در چند دقیقه انجام داده و در چند ساعت تحویل بگیرند. شما می‌توانید تصویر و مشخصات انواع شیر کم چرب و پر چرب را در بسته‌بندی‌های پاکتی یا قوطی با قیمت‌هایشان در کالندز ببینید و به راحتی سفارش دهید.