159 کالا

هفتاد درصد بدن انسان از آب تشکیل شده است. این موضوع نشان از اهمیت بالای نوشیدن آب کافی در روز است. آب جزئی مهم از بدن انسان است به همین دلیل هر فرد بالغ باید روزانه هشت لیوان آب بنوشد. سلامت و کیفیت آب مصرفی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا تأثیر مستقیم بر روی شرایط سلامتی انسان می‌گذارد از این رو تولید و توزیع آب آشامیدنی باکیفیت عالی از سوی شرکت‌های تولید‌کننده‌ی آب معدنی و آشامیدنی صورت می‌گیرد. نوشیدن آب موردنیاز بدن از منابع معدنی بسیار مفید است و وضعیت سلامتی بدن انسان را بهبود می‌بخشد. آب معدنی دارای مواد معدنی ازجمله پتاسیم، کلسیم، منیزیم و سولفات است و از چشمه‌های طبیعی یا مصنوعی و از لایه‌های عمیق سفره‌های زیرزمینی پر می‌شود. کمبود هر یک از این مواد معدنی به سلامت بدن انسان آسیب وارد می‌کند. مواد معدنی ازجمله پتاسیم، کلسیم، منیزیم و سولفات در آب‌های معدنی سبب تنظیم گردش خون، تقویت استخوان‌ها، کاهش فشارخون و ارتقا سلامت گوارش می‌شوند از این رو استفاده از آب‌های معدنی و آشامیدنی به سالمندان توصیه می‌شود.  

آب معدنی را می‌توان در سفر و ورزش هم استفاده کرد. مدل‌های با سرپوش مخصوص برای مصرف هنگام ورزش و فعالیت بسیار مناسب هستند. این نوع از آب‌های معدنی حجمی بیشتر از انواع یک نفره دارند و آب از دست رفته در هنگام ورزش را جبران می‌کنند. برخی از مدل‌های آب معدنی دارای اکسیژن اضافی هستند. در این نوع از آب‌ معدنی تزریق فیزیکی اکسیژن در آب انجام می‌شود و اکسیژن اضافی به سلول‌های بدن انسان می‌رسد.  

 

آب‌های معدنی و آشامیدنی بسته بندی شده دارای خلوص بالا و طعم عالی هستند. برندهای زیادی ازجمله آکوافینا، اُکساب، پیورلایف (PureLife) و دماوند در سراسر دنیا و ایران باهدف بهره‌مندی همه‌ی افراد از یک آب آشامیدنی سالم، آب معدنی در بسته‌بندی‌های گوناگون تولید می‌کنند. آب معدنی و آشامیدنی در حجم‌های کوچک و بزرگ تهیه و تولید می‌شود و دارای بسته‌‌بندی‌های متفاوتی ازجمله، کتابی، بطری و یک نفره هستند. آب‌های معدنی یک نفره مناسب مهمانی‌ها و روزهای گرم تابستان هستند. بسته‌بندی این آ‌ب‌ها مانند یک لیوان کوچک آب شفاف و خوش‌طعم است که به‌صورت بیست‌تایی و چهل‌تایی به فروش می‌رسند. برای خرید آنلاین انواع نوشیدنی‌ و خوراکی می‌توان به فروشگاه اینترنتی کالندز مراجعه کرد. فروشگاه اینترنتی کالندز مجموعه‌ای از بهترین آب‌های معدنی و آشامیدنی را گرداوری کرده است. مشخصات، جزییات و قیمت آب‌های معدنی برندهای گوناگون در کالندز وجود دارد می‌توان با مقایسه‌ و مطالعه‌ی آن‌ها از یک خرید آنلاین مطمئن لذت برد. 

 

 

آب و آب معدنی آکوا پرایم         آب و آب معدنی واتا        آب و آب معدنی لایت بلو        آب و آب معدنی نستله        آب و آب معدنی کریستال